HABER

Eşini öldürüp intihar etti

Bir süredir ayrı yaşadığı eşiyle barışmak için İstanbul'dan Antalya'ya gelen koca, çocuklarının gözü önünde eşine kurşun yağdırdı, sonra de kafasına sıkarak intihar etti.

Eşini öldürüp intihar etti

İstanbul'da taksi şoförlüğü yapan 35 yaşındaki Ömer Dilek, kendisinden ayrılmak isteyen ve bir süre önce Antalya'daki babasının evine gelen eşi 34 yaşındaki Tuğba Dilek'i tabancayla başından vurup öldürdükten sonra intihar etti.

[

****](http://aktuel.mynet.com/galeri/haber/esini-oldurup-intihar-etti/7430/191020/)

Olay öğle saatlerinde Özgürlük Mahallesi Rasih Kaplan Caddesi Gökalp Apartmanı giriş katında meydana geldi. İstanbul'da oturan Ömer ve Tuğba Dilek çifti, şiddetli geçimsizlik nedeniyle sık sık kavga ediyordu. Genç kadın, kısa süre önce çocukları 5 yaşındaki Tuana ve 9 yaşındaki Enes'i alarak, Antalya'da oturan babası Yılmaz ve annesi Şadan Seyhan'ın evine geldi.

Tuğba Dilek, 1 ay kadar önce de boşanma davası açtı.Boşanma tebligatını alınca çılgına dönen Ömer Dilek, bugün eşinin bulunduğu Antalya'ya geldi. Kayınpederinin evine giden Ömer Dilek, kapıyı açan eşine konuşmak istediğini söyleyerek içeri girdi.

ÇOCUKLARIN GÖZÜ ÖNÜNDE ÖLDÜRDÜ

Ömer Dilek içeri girer girmez yanında getirdiği ruhsatsız tabancayı çıkartarak, kayınvalidesi ve oğlunun gözü önünde eşinin başına bir el ateş etti. Ömer Dilek daha sonra başına dayadığı tabancayı ateşleyerek intihar etti.

Olaya tanık olan kayınvalide Şadan Seyhan ve yakınları sinir krizi geçirirken, çağırılan sağlık ekipleri, genç çiftin yaşamını yitirdiğini belirledi. Olay yerine gelen cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından cesetler, otopsi için Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu Morgu'na götürüldü.

[Karısını öldürüp İntihar Etti](http://video.mynet.com/habervideo/Karisini-oldurup-Intihar-Etti/1121392/ "Karısını öldürüp İntihar Etti") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön