HABER

Eşini ve 4 çocuğunu boğan cani yakalandı

Eşini ve 4 çocuğunu boğan cani yakalandı

Malatya'nın Darende İlçesi Akova köyünde, evde ölü bulunan kadın ve 4 çocuğun katil zanlısı olduğu iddiasıyla jandarma tarafından dün akşam yakalanan C.S. tutuklandı. Jandarma ve adliyede kendisini Adem olarak tanıtan zanlı C.S.'nin adliye çıkışında zafer işareti yapması dikkat çekti.

Edinilen bilgiye göre, Akova köyünde evde Fatma Seven (30) ile çocukları H.Ö. (7), H.Ö. (4), E.S. (2) ve P.S.'nin (7 aylık) lastik iple boğularak öldürülmesi üzerine soruşturma başlatan güvenlik güçleri, olayın zanlısı olarak C.S.'yi (30) yakalamıştı.

Darende'nin Gazi köyü yakınlarında bir köy korucusunun jandarmaya bilgi vermesi üzerine C.S. yakalandı. Jandarmada ilk ifadesini veren katil zanlısının, hasmı olduğunu söylediği bir kişiyi daha öldürmek üzere Kuluncak İlçesi'ne gitmek istediğini söylediği öğrenildi.

Jandarmada sorgusu tamamlanan katil zanlısı koca C.S., bugün geniş güvenlik önlemi altında Darende Adliyesi'ne getirildi. Geniş güvenlik tedbiri alan güvenlik güçleri adliyeye yaklaşan vatandaşları uzaklaştırdılar. Güvenlik tedbiri altında adliye binasına sokulan katil zanlısı koca yaklaşık bir saat süreyle binada kaldı. Nöbetçi mahkemeye çıkarılan katil zanlısı C.S. tutuklandı.

Yine geniş güvenlik önlemi altında Malatya E Tipi Cezaevi'ne götürülmek üzere adliye binasından çıkarılan katil zanlısı koca C.S., basın mensuplarının, 'pişman mısınız?', sorularına "Ne fayda eder ki" cevabını verdi. C.S.'nin adliye çıkışında basın mensuplarına zafer işareti yapması dikkat çekti.

Bu arada, iple boğularak öldürülen Fatma Seven'in ilk eşi Mehmet Ali Özdemir'in ölen çocukları H.Ö ve H.Ö.'nün velayetini almak için bir süre önce hukuk mücadelesi başlattığı da öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön