HABER

Eski eşine sevgililer günü sürprizi yapmak isterken adliyelik oldu

Eski eşine sevgililer günü sürprizi yapmak isterken adliyelik oldu

Etiler'de 6 yıl önce boşandığı eşinin sevgililer günü kutlamak isteyen eski koca Adem Y. adliyelik oldu. Eşinin evinin bulunduğu altıncı kata, kiraladığı vinçle ve elinde çiçeklerle çıkan Adem Y. hakkında eski eşinin ablasının şikayeti üzerine soruşturma açıldı.

Olay, Etiler'de 14 Şubat 2020 tarihinde saat 20.45 sıralarında meydana geldi.

43 yaşındaki Adem Y. 6 yıl önce boşandığı Özlem Y.'ye sürpriz yapmak istedi. Eski eşinin ablası ile kaldığı evin önüne giden Adem Y. önceden kiraladığı vinçle eski eşinin bulunduğu apartmanın altıncı katına çıktı. Camın önüne çıktığında eski eşinin ablası Güler K. ile karşılaştı. Adem Y., abladan elindeki gülleri eski eşine vermesini istedi. Ancak Güler K. "Çiçeklerin senin olsun" diyerek camı kapattı. Güler K. bu durumu polise ihbar etti.

Eski eşine sevgililer günü sürprizi yapmak isterken adliyelik oldu

Şikayet üzerine Etiler Şehit Naci Soydan Polis Merkezi Amirliği ekipleri Adem Y.'nin ifadesini aldı. Adem Y. eski eşinin trafik kazası geçirdiğini 14 Şubat gününde kendisine moral vermek için böyle bir plan hazırladığını ve kesinlikle rahatsız etme amacı olmadığını söyledi. Adem Y. hakkında "Kişilerin huzur ve sükununu bozma" suçundan savcılıkça soruşturma başlatıldı.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
zaten ya abla ya anne vardır yuva yıkmaların arkasında ellerini bir çekseler belki bir yuva kurtulacak
Böylelikle boşanma sebebi de anlaşıldı
43 yalşından sonra romantizm bozar kadın senden ayrılmış sen hala sevgililer gününü kutlayacağım diye uğraşıyorsun kabotaj bayramını kutlasan daha iyimiş
Geri Dön