HABER

Eski mankene fuhuş baskını

Etiler'de, zengin erkek müşterilerine geceliği 200 dolara kadın pazarlayan eski manken Aytül Kiremitçi ve 3 arkadaşı, müşteri kılığındaki polis tarafından suçüstü yakalandı. Kiremitçi'nin sermayelerinden olan ve Uludağ Üniversitesi'nden ayrılan Zeynep Minsin, gazetecileri görünce uzun süre gözyaşı döktü.

Eski mankene fuhuş baskını

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Bürosu ekipleri, yaptıkları bir çalışma sonucu eski mankenlerden 31 yaşındaki Aytül Kiremitçi'nin, Etiler'de zengin erkeklere kız pazarladığını belirledi. Harekete geçen polis, Aytül Kiremitçi'yi cep telefonundan arayıp kendilerini işadamı olarak tanıttı.

SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Aytül Kiremitçi'ye Gaziantep'te tekstilci olduklarını söyleyen polisler, geceliği 200 dolara 3 telekız için anlaşma sağladı. Taksim'deki buluşma yeri olan "La Villa Otel"e gelen Aytül Kiremitçi ve sermayeleri Zeynep Minsin (25), Tülay Koçak (24) ve Gülay Even (24), çıktıkları odada kendilerini bekleyen polisler tarafından suçüstü yakalanarak gözaltına alındı. Sorgularının ardından sevk edildikleri Cankurtaran Deri Tenasül ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi'nde sağlık taramasından geçirilen kadınlarda HIV virüsüne rastlanmadığı bildirildi.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Asayiş Şube Müdürlüğü'nde ifadeleri alınan kadınlardan Zeynep Minsin'in, Uludağ Üniversitesi'nden ayrıldığı, Gülay Even'in de Etiler'de kadın kuaförlüğü yaptığı ortaya çıktı. Emniyet çıkışında karşılarında gazetecileri gören gençler, yüzlerini kapatırken, bir zamanlar öğrenci olan Zeynep Minsin ise gözyaşlarını tutamadı.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler