Eşkinat, Tekirdağspor’u ağırladı

Tekirdağspor’un yeni yönetimi Başkan Eşkinat ile bir araya geldi.Geçtiğimiz günlerde yapılan olağanüstü genel kurul sonucu Tekirdağspor Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Salih Canikli, Yönetim Kurulu ile birlikte Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı makamında ziyaret etti.“Tekirdağspor’un başarısı için kenetlenme zamanı”Süleymanpaşa Belediyesi Sahil ek hizmet binasında gerçekleşen ziyarette Tekirdağspor Başkanı Salih Canikli gerçekleştirmek istedikleri projeleri Başkan Eşkinat ile paylaştı.

Eşkinat, Tekirdağspor’u ağırladı

Tekirdağspor’un yeni yönetimi Başkan Eşkinat ile bir araya geldi.
Geçtiğimiz günlerde yapılan olağanüstü genel kurul sonucu Tekirdağspor Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Salih Canikli, Yönetim Kurulu ile birlikte Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı makamında ziyaret etti.

“Tekirdağspor’un başarısı için kenetlenme zamanı”
Süleymanpaşa Belediyesi Sahil ek hizmet binasında gerçekleşen ziyarette Tekirdağspor Başkanı Salih Canikli gerçekleştirmek istedikleri projeleri Başkan Eşkinat ile paylaştı. Canikli, “Tekirdağspor’un geçirdiği bu zor zamanlarda şehrimizin takımına sahip çıkmak istedik. Şu anda maddi olarak sorunumuz yok. Kulübe gelir getirecek bir çok projemiz var. Bu projeleri sizlerle değerlendirip bütün bir şehir hep birlikte Tekirdağspor’u desteklemek için bugün buradayız. Diğer ilçelerimizi de gezip oralardan da destek alacağız. Bir bütün olarak Tekirdağspor’un başarısı için kenetlenme zamanı” dedi.

“Tekirdağspor için oldukça umut verici”
Tekirdağspor’un yeni Başkanı Salih Canikli’yi öncelikle tebrik ederek sözlerine başlayan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Tekirdağ’ın tanınmış isimlerinden birinin bu göreve soyunması Tekirdağspor için oldukça umut verici. Ben öncelikle yeni görevinizde başarılar diliyorum. Süleymanpaşa Belediyesi olarak imkanlarımız dahilinde her zaman Tekirdağspor’un yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Dilerim bu yıl takımımız mücadelesi ile ligde kalır ve önümüzdeki sezonda bu güzel projelerle birlikte hak ettiği yerlere ulaşır” diye konuştu.

Tekirdağspor forması hediye ettiler
Tekirdağspor’un şahlanması için projelerin masaya yatırıldığı ziyaret yaklaşık 1 saat sürerken ziyaret sonunda Tekirdağspor Başkanı Salih Canikli Başkan Eşkinat’a isminin yazılı olduğu Tekirdağspor forması ve Tekirdağspor atkısı hediye etti.

Eşkinat, Tekirdağspor’u ağırladı

Eşkinat, Tekirdağspor’u ağırladı

Eşkinat, Tekirdağspor’u ağırladı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler