Eskişehirli şoför esnafı için özel akaryakıt istasyonu

Eskişehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Suat Er, şehir merkezine yakın bir yerde bir akaryakıt istasyonu devralarak kayıtlı üyelern faydalandırmayı planladıklarını açıkladEskişehir Kültür Sanat Derneği (ESKÜDER) Başkanı Gazi Durusu ve Eskişehirli sanatçıların yeniden seçilmesi nedeniyle hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını Başkan Er, yaptığı konuşmada, "Odamıza kayıtlı şoför esnafımız olağan kongrede bizi tekrar göreve getirdi ve yeniden başkan olarak seçti.

Eskişehirli şoför esnafı için özel akaryakıt istasyonu

Eskişehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Suat Er, şehir merkezine yakın bir yerde bir akaryakıt istasyonu devralarak kayıtlı üyelern faydalandırmayı planladıklarını açıklad
Eskişehir Kültür Sanat Derneği (ESKÜDER) Başkanı Gazi Durusu ve Eskişehirli sanatçıların yeniden seçilmesi nedeniyle hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını Başkan Er, yaptığı konuşmada, "Odamıza kayıtlı şoför esnafımız olağan kongrede bizi tekrar göreve getirdi ve yeniden başkan olarak seçti. Ben de tüm performansımla odamız üyelerine geceli gündüzlü yardımcı olmaya çalışıyorum. En büyük amacım, şehir merkezine yakın bir yerde odamıza bir petrol istasyonu devir almak ve bunu odamıza kayıtlı şoför üyelere faydalandırmaktır. Bu projemi gerçekleştirdiğim taktirde şoför esnafımız her yönden rahatlayacaktır’’ dedi.
Ziyaret sonunda ESKÜDER Başkanı Gazi Durusu, Eskişehir şoför esnafına 25 yıldır hizmet veren Oda Başkanı Suat Er’e teşekkür belgesi taktim etti.

Eskişehirli şoför esnafı için özel akaryakıt istasyonu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Diğer Haberler