Esra Erol son bölümde neler yaşanacak?

Esra Erol son bölümü ile bugün ekrana gelecek. Hafta içi her gün ekrana gelen Esra Erol son bölümünde neler yaşanacak merak konusu? İşte Esra Erol son yeni bölüm hakkında detaylar...

Esra Erol son bölümde neler yaşanacak?

Esra Erol son bölüm ne zaman merak konusu... Evlilik programı denilince ilk akla gelen isimlerden olan Esra Erol son yeni bölümü ile bugün ekrana gelecek. Hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyenlerin karşısına çıkan Esra Erol, yeni bölümünde eş arayanları buluşturmaya, tanıştırmaya devam ediyor. Bugüne kadar pek çok çifti mutlu sona ulaştırmayı başaran Esra Erol son bölümünde bakalım neler olacak? İşte Esra Erol son bölümden detaylar...

Programın son bölümünde daha önce rakip program Zuhal Topal'a katılan Sevgi beyaz gelinlik giydi. Sevgi, Zuhal Topal'in programında Birkan ile flört etmişti. Yatak odasında görüntüleri ortaya çıkan Sevgi, çok konuşulmuştu.

HER GÜN ATV'DE!

Aşka dair umutlarımızı her daim yeşerten Türkiye'nin en sevilen programı "Esra Erol'da" atv'de hafta içi her gün karşınızda. Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla bu programda buluşuyor. Yine, en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estiriyor. "Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!

Canlı izlemek için tıklayın (Yayın saatinde)

AŞK ENGEL TANIMAZ

Esra Erol, bu yeniliği "Bedensel, işitme, görme engelli olan, Otizmli olan, fakat bu engellerine rağmen hayatta kendi başına ihtiyaçlarını karşılamayı bilen bireylerimizi de artık evlendirmek istiyorum. Şimdiye kadar birçok başvuru alıyordum artık onların da sesi oluyorum. Toplumumuzdaki bu bireyler kadar, aileleri de onların bir yuva kurduklarını, bir hayat inşa etmek için arkadaş edinmeye çalıştıklarını görmek istiyorlar. Bu yüzden engeli olan ama aşka gönlünü açan herkesi programa bekliyorum. Ekrana çıkmak istemeyenler de olacaktır elbette. Onlar için de ekran arkasında bir kulis hazırlığımız olacak ve orada ekrandan uzakta görüşüp birbirlerini tanıyabilecekler. "Aşk Engel Tanımaz" adayları için hiçbir kuralım olmayacak, istedikleriyle görüşüp tanışabilecekler. Ekranda yer alan her programın kendine özgü bir formatı var biliyorum. Ama şimdi diğer programcı arkadaşlarımdan bir ricam var "Aşk Engel Tanımaz"ı sizler de uygulayın, taklit edin. Böylelikle kalbinde engeli olmayan insanları buluşturalım onların da mutlu yuvalar kurmasına yardımcı olalım," sözleriyle anlattı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler