HABER

Ev alırken ödeme planları hayallerinizi erteletmesin

Ev alırken ödeme planları hayallerinizi erteletmesin

Ev alacağımız zaman genelde kendimize bazı sorular sorarız: “Ev almak için doğru zaman mı?’’, “Hayalimdeki eve ulaşmak için aylık ödemeleri yapabilir miyim?,“Faiz oranları acaba daha da düşecek mi?’’, “Alacağım ev prim yapacak mı?”,“Banka kredisi kullanmadan ev sahibi olabilir miyim?’’ Bu ve benzeri sorular, ev sahibi olmak isteyenlerin ve yatırım yapmayı düşünenlerin aklındaki sorular. Bu soruların doğru cevaplarını bulamayanlar, önüne çıkan büyük fırsatı göremeyenler, hayallerindeki yaşamı kaçırırken, fırsatı yakalayanların sağladığı kazançlar ve prestijli yaşamlar gözlemlendiğinde “keşkeler” başlar. Bu keşkeleri yaşamamak için şunlara dikkat edin;

Sosyal imkanlar tatmin edici olsun

Satın alacağınız evle birlikte aslında yeni bir yaşama da adım atmış olacaksınız. Merkezi bir lokasyon ve sosyal imkanlar sunan bir yaşam alanı, evinizin çevresinden ayrılmadan iyi vakit geçirmenize ve sosyalleşmenize olanak tanır. Neden yaşadığınız yerde aradığınız tüm ihtiyaçları bulabileceğiniz bir alışveriş caddesi olmasın?

Değerli bir lokasyon

İstanbul gibi kalabalık ve ulaşımın çok önemli olduğu bir şehirde lokasyon kaçınılmaz olarak öne çıkan özelliklerden biri oluyor. Kendi toplu ulaşım hattına sahip olması ve havaalanına yakın konumda bulunması da hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Eğitim ayağınıza gelsin

Çocuklu aileler için daha iyisi düşünülemez. Satın alacağınız eve çok yakın bir mesafede, hatta sitenin içinde Türkiye’nin en iyi okullarından biri olması eğitimle ilgili tüm kaygılarınızı yok edecektir.

“Güneş Batıdan Doğarsa Biz de Banka Kredisiz Ev Alırız” Diyenlere Müjde!

Şimdi Ege Yapı, bu fırsatı kaçıranlara “keşke” dedirtecek, banka kredisi kullanılmasına gerek kalmayacak mucize gibi bir ödeme planı teklif ediyor. Kendi semtine adını veren, sosyal imkanları ve lokasyon değeri ile ön plana çıkan, üstelik yaşamın başladığı Batışehir’den ev sahibi yapacak bir kampanyaya imza atıyor. Batışehir projesi; 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar konutlar, A+ ofisler, ticari üniteler, içinde bulundurduğu Doğa Okulları, 121 mağazalı alışveriş caddesi, Four Points by Sheraton oteli, serviced apartments konseptli Radisson Blu Rezidansı, koşu parkurları, spor salonları, açık ve kapalı yüzme havuzları, sosyal tesisleri, kendi toplu taşıma hattı, geniş peyzaj alanları ile adeta kendi kendine yetebilen bir şehir halinde.

Üstelik bu imkanlara sadece %20 peşinat, banka kredisiz 120 ay vade ve 0,79 oran ile sahip olmak mümkün! Bu özel kampanya sadece 70 daire için geçerli.

Kampanyadan yararlanmak için tıklayınız: www.batisehir.com veya 0850 222 53 43

.


Geri Dön