HABER

Ev sahibini öpmeye çalışınca tutuklandı

TEKİRDAĞ (İHA) - Tekirdağ'da satın aldığı evin eski sahibini zorla öpmeye çalıştığı iddia edilen 24 yaşındaki bir kişi tutuklanarak cezaevine konuldu.

İddialara göre, olay, Tekirdağ'da yalnız yaşayan Ü.G.'nin Yavuz Mahallesi'ndeki evinde meydana geldi. Ü.G. Çorlu'daki bir dairesini ilan vererek satışa çıkardı. Bir süre sonra Çorlu'da inşaat işçiliği yapan 24 yaşındaki M.Ö, evi satın aldı. Tekirdağ'a gelerek Ü.G. ile görüşmek istediğini söyleyen genç adam ısrarlı tavırları sonucu eve girdi. Ü.G., evini sattığı genç adamla bir süre sohbet ettikten sonra evden çıkmasını istedi. Ancak 24 yaşındaki M.Ö, 39 yaşındaki kadına saldırarak öpmek istedi. Ü.G'nin çığlık atması sonucu evden kaçan inşaat işçisi şikayet üzerine yakalanarak gözaltına alındı. Ü.G. evini sattığı genç adamın evinde kendisine saldırdığını ve zorla öpmek istediğini söyleyerek şikayetçi oldu. Ü.G. ifadesinde, Çorlu'daki evini alan gencin görüşmek için evine geldiğini söyledi. Yalnız yaşadığı için genç adamı eve almak istemediğini anlatan Ü.G., "Evimin kapısında geldi, görüşmek için çok ısrar etti. Ben de kısa bir süre görüşmek için evime girmesine izin verdim. Çay içerek sohbet ettik. Daha sonra evimden artık çıkması gerektiğini söylediğimde birden üzerime saldırarak öpmek istedi. Ben de izin vermedim, çığlık atınca evden koşarak çıktı. Kendisinden şikayetçiyim" dediği öğrenildi.

Gözaltına alındıktan sonra suçlamaları kabul etmeyen inşaat işçisi M.Ö, evi satın aldıktan sonra evde Ü.G. ile sohbet ettiklerini ancak kendisine saldırmadığını söyledi. M.Ö., "Onun evine girdim satın aldığım evi ile ilgili bir süre sohbet ettik. Hatta bana çay da yaptı. Ama söylediği gibi üzerine saldırmadım. Benim üzerime iftira atıyor, suçlamaları kabul etmiyorum" dedi. Emniyetteki ifadelerin ardından Tekirdağ Adliyesi'ne sevk edilen inşaat işçisi Cumhuriyet Savcısı'na da ifade verdikten sonra çıkarıldığı nöbetçi mahkemece 'cinsel saldırı' iddiasıyla tutuklanarak cezaevine konuldu. Polis olayla ilgili soruşturmasına devam ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön