HABER

Ev sahibini şoke eden hırsızlık! "Hayatımda ilk kez böyle bir şey gördüm"

Bursa'da bir apartmanın giriş katındaki camın önünde bulunan saksıdaki çiçeği çalan kişi kameraya yakalandı. Çiçeği çalıp saksıyı bırakan hırsız, ev sahibini de şaşırttı.

Olay, geçtiğimiz gün merkez Osmangazi ilçesinde meydana geldi. Evin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, yolda ilerlerken bir evin camının önünde duran saksıdaki çiçeği gözüne kestiren yaşlı kadın, önce etrafı kontrol etti. Sonra saksının yanına gelerek çiçeği toprağıyla söküp aldı. Yaşlı kadın bir şey olmamış gibi koparıp yoluna devam etti.

"İLK KEZ BÖYLE BİR HIRSIZLIK GÖRÜYORUM"

Ev sahibi eve geldiğinde, saksıdaki çiçeğini göremeyince güvenlik kamerasını inceledi. Görüntülerde yaşlı bir kadının saksıdaki çiçeği alarak gittiğini gördü. İlk defa başına böyle bir şey geldiğini belirten ev sahibi şaşkınlığını gizleyemedi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Sözde ablamız boşörtülü namazlı niyazlı bir müslüman demi. Demekki ney iş insanın içinde olacakmış.
örtünmeyi, namazı emreden ALLAH, hırsızlığı da yasak etti. birini ikisini seçip ötekini yapanı görünce iç güzelliği masalı ile örtünmeme yada namaz kılmamanıza kılıf uydurup rahatlamaya çalışmayın. çoğumuz günahkarız, tek yol tövbe edip doğru yola girmek. yoksa iç dış temizliği ahirete kalır. orda, benim kalbim temiz yeterli değilmi demeye gelmez.
her türbanlı namazında mi oluyor rahibeler bizim turbali dediğimiz kadınlardan daha kapalı. anladın sen meseleyi
Bu hırsız falan değil. Bildiğin deli lan bu. Bu deli gibi binlerce deli var kendini normal sanıp sokaklarda dolaşıyor. Hatta bazıları iyice ileri gitmiş çoğu meslek sahibi. Yazık valla billa yazık
çalınan çiçek tutarmis Teyze bu kafadan ilerlemiş
Geri Dön