HABER

Evde çıkan yangında ayaklarından zincirlenmiş halde bulunmuştu! Bakanlıktan açıklama geldi

Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Bursa’nın Yenişehir ilçesinde bir evde çıkan yangında ayaklarından zincirlenmiş halde bulunan çocuğun durumunun uzman ekipler tarafından yakın takip edildiğini açıkladı.

Evde çıkan yangında ayaklarından zincirlenmiş halde bulunmuştu! Bakanlıktan açıklama geldi

Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Bursa’nın Yenişehir ilçesinde bir evde çıkan yangında ayaklarından zincirlenmiş halde bulunan çocuk hakkında açıklama yaptı.

907e35bbc7d821fc605092031f3ffd1f

Bursa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün konuya müdahil olduğu belirtilen açıklamada, “Çocuğumuzun üstün yararı gözetilerek, psikososyal gelişiminin olumsuz etkilenmemesi için mesleki çalışma başlatılmıştır. Konu hem Bursa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz hem de Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz uzman ekipleri tarafından yakın takip edilmektedir. Çocuğumuz şu an Çocuk Koruma İlk Müdahale ve Değerlendirme Birimimizedir (ÇOKİM). Mesleki çalışmaların tamamlanmasının ardından gerekli tedbirler alınacaktır” denildi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
şu pandemide dagıtılan paralar hangi dernk üyelerine gitti onuda acıklasanız bari
ne içiyorsunuz siz acaba çok merak ediyorum ???
Çocuk yetiştirmek için çok büyük Sabır lazım Terbiye etmek için kendiniz terbiyeli olmanız gerekir ki çocuklara veresiniz yok işte kendinde olmayanı çocuğa veremezsin kardeşim yapmayın siz çocuk yazık günah Allah'a havale sizin gibi ana babalar
bir cacık yapamazlar, şikeyet yerine gidip faillerin içinde baskı altındaki mağduru dinleyip vede faille mağdurı başbaşa bırakıp olay mahallinden ayrılan sosyal memurcuklar.
Geri Dön