Evli Kaymakam eski sevgilisini ormana götürüp dehşeti yaşattı

Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi’nin Mudanya Kaymakamı olduğu dönemde bir kadını kaçırdığı iddia edildi. Kadın, ifadesinde "Ayaklarının altını öperek kurtuldum" dedi.

Hürriyet'ten Dinçer Gökçe'nin haberine göre koruma kararı aldıran kadın, İçişleri Bakanlığı müfettişine verdiği ifadede Çiftçi hakkında şunları söyledi:

“Orhan Çiftçi ve beraberindeki 4 kişi beni Bursa’da ormanlık bir alana götürerek 2 saate yakın darp etti. Bu kişilerin elinden, Çiftçi’nin zorlamasıyla, ayaklarının altını öperek kurtuldum.

Ormana giderken ben arka koltuktaydım. Yanımda Orhan Çiftçi vardı. Yol boyunca beni darp etti. Ormanlık alanda beni arabaya kilitlediler. Arabaya her binen beni tehdit ediyor ve şiddet uyguluyordu. Kimi saçımı çekiyor, kimi bana vuruyordu.

kaaazz

Ben direksiyonda, Orhan Çiftçi yanımda iken, ‘Telefonunu bir şartla veririm’ dedi ve ayakkabılarını yüzüme doğru uzatarak ‘Öpeceksin’ dedi. Öpmek istemeyip sol tarafa doğru dönünce, bir ayağı ile yüzüme vurdu. Sonra iki ayakkabısının da altını öptüm. Ondan sonra ‘gidebilirsin’ dedi.”

sevgis

Haberin devamını okumak için tıklayın

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 42 yorum
İşte bunlar hep CeHaPe !
anladımki cehape ailendende götürmüş
YANLIŞ SÖYLÜYORSUN BENCE FETÖCÜ BUKADAR ÖZ GÜVEN PATLAMASI YAŞADIĞINA GÖRE
şimdi bumu derdimiz
@fse2duicc9 seni de dağa kaldırırlarsa görürsün derdi. Bu ülkenin en büyük sorunu yapanın yanına kar kalması.
@fse2duicc9 salakmısın lan sen
@fse2duicc9 DEĞİLMİ GAYET DEMOKRATİX BİR DURUM :))))
@fse2duicc9 ozaman aynı muameleden sanada gelsin.
bu tip insanların yaşaması bile suç.cezaevinde kimin neresinden öpeceğini gösterirler erkek müsfettesine
yha adam bir kere zaten ewli ewli adamla ne sürütüyorsun ondan sonra adamda uzak kalırsan olacağı o zaten sen onla olmayı göze aldiysan herşeyi gözüne almayı sayacan ne yhani
Adamın canı sıkılmış eski sevgilimi bir korkutayım mı demiş, bu haberin bir nedeni yok mu ?
devletin ve iktidarın gücünü arkalarına alarak zavallı biçareleri kendi emelleri ve istekleri için ezen ve pervasızca zülmeden bu insan müsvedesini hala orda tutacak mı acaba iktidar?
kadın belliki yollu.bizene
tamam akepe bunu bakan yapar .
AKP'nin bürokratı,siyasetçisi maalesef BİZANSIN ARTIKLARI.
KAYMAKAM DEVLETTEN GELEN GUCUNU KOTUYE KULLANMIŞ BU OLAY MEDYAYA YANSIMASAYDI KAYMAKAM YAPTIGI YANINA KAR KALIRDI TURKIYEDE HER SEY GUCLUDEN YANA
kadına şiddet devletin üst makamından gelirken bu şiddet önlenebilir mi ???
abla senin dört erkekle ne meselen olabilirki, dördüyle aynı anda neden ormanlık alana gitmek için o arabaya bindinki, neden bir değil de dört ve neden dördüde sana öfkeli.
Yarın öbür gün bu durum ortaya çıksa bile ceza almayacağını biliyor.Memlekette adalet olmadığını biliyor.Yoksa böyle bir şey yapmaya cesaret edebilirmiydi?
EVET BAZI VALİ,VALİ YARDIMCILARI VE KAYMAKAMLAR KENDİLERİNİ AZRAİL ZANNEDİYORLAR,BAZILARI SİYASİ GÖRÜŞLERİNDEN DOLAYI SİYASİ PARTİLERİN ELEMANLARINI KULLANMAYA ÇALIŞANLARI BİLE OUYOR BAZEN.........
BU TÜR KİŞİLERİN DEĞİL KAYMAKAM/VALİ, ÇOBAN BİLE OLMASI SAKINCALI. ZİRA SÜRÜYE DE ŞİDDET UYGULAYABİLİR/KANDIRABİLİR. DERHAL MERKEZ VALİSİ YAPILA!?
@yasarusluer BENCE DE DEVLETİN VERDİĞİ MÜLKİ AMİRLİK SIFATINI KÖTÜYE KULLANMAKTAN,ADAM KALDIRMAKTAN,DARP VE YARALAMADAN, ÖLÜMLE TEHDİTTEN YARGILANMALI VE İÇERİ TIKILMALI.......AMA MAALESF DEMEK İŞSTEMİYORUMDA DİYORUM VARDIR BİR VEKİL TANIDI BUNLARIN MUTLAKA,VARDIR HAKİM YADA SAVCI TANIDIKLARI ELİNİ KOLUNU SALLAYA SALLAYA GEZER EMİN OLUN.....SİZİN GİBİ DE MERKEZ VALİLİĞNE ÇEKİLMESİNİ İSTEYENLER OLURSA GAYET NORMAL GÖRÜNÜYOR....
@serbay3858 AH BE SAYIN SERBAY, SENİN DEDİĞİN ADALET AP (ADALET PARTİSİ) DYP (DOĞRU YOL PARTİSİ) ZAMANINDAYDI. YAZIK Kİ O ÇAMLAR BARDAK OLDU. BİR ADAMA CEZA MI VERECEKSİN, İŞSİZ BIRAKMAK EN BÜYÜK CEZADIR. BİR SANDALYE/BİR MASA. MERKEZ VALİSİ DE BÖYLEDİR.
yalandır adamı yolmaya çalışıyorlar nede olsa vali olmuş adam ok vermeyince yayınlamışlar adama benzeyen birini
mızansen kadında ruh sorunu var gıbı
@ttutal HE YA KADIN MACERA ARYIORDUR BAŞINA,SEN ACİLEN BİR IQ TESTİ YAPTIR
Okumuşsun ama adam olamamışsın hikayesi geldi aklıma.
@oguztatli DOĞRU.söze ne denir.
Evli erkeklerin yüzde doksan dokuzu kısa süreli macera için biriyle olurlar onun için kadınlar bu tip paralı, mevkili, manyak insanlardan uzak dursunlar.
PİYASADA "BİR HALT OLMAYACAK SİLİK TİPLER" KAMU GÖREVLİSİ OLUNCA "DEVLETİN GÜCÜNÜ" ŞAOLİN KILICI GİBİ ŞAHSİ İŞLERİNDE KULLANIYORLAR... DİNİ, AHLAKİ VE EDEBİ KURALLAR ETKİ ETMİYOR BU ZAVALLILARA...
kim bilir kız ne yaptı paramı istedi kim bilir n eistedi ki adama tak etti
Adama o kadar padişh gibi yetki verir sorumluluk vermezsen adam kendini kral faruk zanneder,ayakta öptürür başka şeyde öptürür,behemaal ihracı gerekir doğruysaböyleleri DEVLETİ TEMSİL EDEMEZ DİYE DÜŞÜNÜYORUMM
chp,mhp,akp ,fetö olayı değil bu bu adamları bu makamlara getiren koyun bir toplum var ortada alınır yada alınmazssınız. ama öylesiniz insanın insana düşman edip kırdıran bir toplum yapısı oluşturup sizin gibileri yayarlar.hukuka gelince oda siyasetin faişesi sizlerde kumasısınız. :)
ilk seçimlerde milletvekili...
bu adam neden halaa görev yapıyor direk atıcan görevden hak hukuk dağıtan bir adam bunu yaparsa kim ne yapmaz ayrıca vali yada kaymakam olan kişilerde pisikoteknik eğtimine tabi olmaları şart sırf kafası basıyor diye vali olmamalı.
en azından hacı hocalar imamlar gibi taciz tecavüz ırzoluk yok darp var dinlemek lazım evli adamla bir işin olduysa sonuna bakmıcaksın
Mülkiyeliler (siyasalcılar dayanışması) bürokrasiyi bu hale getirdi. Mülkiyeliler kendilerini aklarlar, diğerlerinin vay haline! Çekenler bilir. Daha geçende bu sitede gazi polise yaptıkları yazıyordu.
KOYUN GÜDECEK ADAMLARI VALİ YAPARSAN BÖYLE OLUR İŞTE.....
çok saçma bir hikaye.
bu kadar yetki verirsen olacağı budur.makamına gidersiniz yerinde olmaz.özel kalem müdürü olur.o da YAV HE HE HE der yollar.atalar derki(GÖRÜNEN KÖY KLAVUZ İSTEMEZ) yalanmı........
CHP veya x bir parti ne fark eder ki ortada bir suç var bunda hem fikirim ama bu adama bu tiple kim verdi o öz güveni tabiki metresi o kadın sevgilisi drmiyeceğim çünkü bir insan evliyse ve 3 şahıs bunu bilerek o adamla beraber ise o metres oluyor peki sorarım size hırsızın hiçmi suçu yok tabi ki var adamın yaptığı şeyi meşru kılmaz ama bu kadar da masum değil metres bayan.
bu şahıs şimdi kırklarelı valısımı böyle kişiler vatandaşın ırzına göz dıkebılıyosa derhal uzaklaştırılmalı
Diğer Haberler