HABER

Evliliği bu aşk mı bitiriyor?

Manken Tuğçe Kazaz'ın Yunanlı Yorgo Seitaridis ile olan evliliğini görüntü yönetmeni Ramin Matin yüzünden bitirmeye hazırlandığı iddia ediliyor.

TUĞÇE KAZAZ'IN FOTOĞRAFLARI

Tuğçe Kazaz'ın 4 yıl önce nikah masasına oturduğu uğruna dinini bile değiştirdiği Yunanlı Yorgo Seitaridis ile boşanacağı yolundaki iddialara bir yenisi daha eklendi. Magazin kulislerinde kulaktan kulağa yayılan söylentilere göre Kazaz'ı evliliğini bitirme noktasına getiren olay yeni bir aşk! İddialara göre, ünlü manken, "Cin Geçidi" filminin çekimleri sırasında tanıştığı görüntü yönetmeni Ramin Matin ile yakınlaştı. Bu yakınlık film çekim ekibinin de dikkatini çekti.

Kazaz'ın Yunanlı eşi de zaman zaman sete geliyor ancak ünlü mankenin eşiyle arasının soğuk olduğu gözden kaçmıyordu. Tam bu dönemde basında Kazaz'ın eşini terk edip annesinin evine yerleştiği ve boşanma kararı aldığı haberleri yer aldı. Ünlü mankenin bu habere olumlu veya olumsuz yanıt vermesi beklendi. Ancak Kazaz, haberleri doğrularcasına sessiz kaldı. Ve sonunda Kazaz'ın, Ramin Matin ile aşk yaşadığı iddiaları doruğa ulaştı. Kazaz'ın bu birlikteliğin ardından Yunanlı eşi Yorgo Seitaridis ile boşanma kararı aldığı öne sürüldü.

TUĞÇE KAZAZ'IN FOTOĞRAFLARI

Film şirketi var

Başrollerini Tuğçe Kazaz'ın oynadığı "Cin Geçidi" filminde kullanılan Red 4 K kameranın sahibi olan Ramin Matin aynı zamanda Giyotin Film'in ortakları arasında yer alıyor. Görüntü yönetmenliğinde ve özellikle HD yapımlarda üst düzey deneyim sahibi olan Matin, iddialarla ilgili görüşme talebimizi geri çevirdi.

TUĞÇE KAZAZ'IN FOTOĞRAFLARI

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler