Evsiz adama para karşılığında dünyanın en acı biberini yedirdiler

İngiltere Merseyside bölgesinde evsiz adama para karşılığında dünyanın en acı biberini yediren iki kişi adeta kan dondurdu. Yaptıkları yetmezmiş gibi adam acı çekerken kahkahalar atıp o anları sosyal medyada paylaştılar.

İngiltere'nin Merseyside bölgesinde iki şahıs, Carolina Reaper denilen, orijinal ismi HP22BNH7 olan ve Guinness rekorlar kitabına göre dünyanın en acı biberi seçilen Capsicum chinense türü biberi paraya ihtiyacı olan adama yediriyorlar.

Evsiz bir adam, ona yapılan para teklifi karşısında acı biberi yeme teklifini kabul ediyor. İki acımasız şahıs, evsiz adama verdikleri biberi çiğneyip yutması şartını belirtiyor. Talihsiz adam biberleri yedikten çok kısa süre sonra acıyı hissetmeye başlıyor ve adeta kıvranıyor. O sırada görüntüyü kaydeden şahıslar adama yediği biberi tüküremeyeceğini de söylüyor.

Acının etkisi arttıkça evsiz adam daha zor durumda kalıyor ve şahıslardan su istiyor. Bu istek karşısında hiçbir şey yapmayan şahıslar gülmeye devam ediyor. Acının etkisini azaltmaya çalışan evsiz adam, duvarın arkasındaki çimleri kopararak onları yiyor.

Bu skandal görüntüler iki şahıs tarafından görüntüye alındı ve sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. İlk paylaşımı Facebook üzerinden yapılan video kısa sürede 100 bin'den fazla kişi tarafından izlendi. Gelen yorumlarda bazı kullanıcılar bu videoyu överken bazı kullanıcılar tarafından çok sayıda da tepki geldi.

Sosyal medyada yayılan bu video için sonradan verilen bilgilerde, görüntülerin birkaç ay önce çekildiği iddiası da gündeme geldi ve geçtiğimiz günlerde tekrardan sosyal medyada yüklendiği bilgisi de iddia ediliyor. Bu skandal görüntüler ise uzun süre sosyal medyada gündemini koruyacak gibi görünüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
yarın adamda öldürür çocuk istismarıda yapar bu sapık pislikler..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler