MAGAZİN

Exatlon Türkiye Youtubers geliyor! Enes Batur açıklaması

Yapımcı Acun Ilıcalı'dan yeni bir televizyon hamlesi daha geldi. Exatlon Türkiye Youtubers için Dominik'e gidecek olan Ilıcalı'dan yeni açıklama geldi.

Exatlon Türkiye Youtubers geliyor! Enes Batur açıklaması

Daha önce O Ses Türkiye, Survivor, Masterchef gibi sevilen yabancı kaynaklı programları Türkiye'ye uyarlanan ve her programı reytinglerde yüzünü güldüren Acun Ilıcalı bu kez de Exatlon formatını uyguluyor.

Türkiye'den youtuberların yer aldığı yarışma çok yakında başlıyor.

7 milyona yakın abonesi ile Youtube Türkiye'nin en çok aboneye sahip olan kanallarından birine sahip olan Orkun Işıtmak'ın sunacağı öğrenilen yarışma programında birçok ünlü isim yer alacak.

Orkun Işıtmak daha önce katıldığı bir programda "Mecrayı henüz söyleyemiyorum fakat çok güzel bir proje ortaya çıkacak. Acun abiyle daha önceden bir araya gelmek çok istemiştik fakat bugüne kısmet oldu. Proje için önümüzdeki ay Dominik'te çekimlere gidicem. Exatlon YouTubers, Survivor'dan farklı olacak ve toplamda 18 yarışmacı aynı evde kalacak. Farklı takımlarda 9'ar şekilde bölünecek olan 18 yarışmacı aynı evi paylaşacaklar ve bir yandan da Reality Show tarzında bir proje ortaya çıkacak. Öte yandan projede çok öneme çok önemli isimler yer alıyor. Onları daha sonra açıklayacağım" demişti.

5bdf662967b0a926b879ed37

Acun Ilıcalı'dan yarışmayla ilgili yeni açıklama geldi. Acun Ilıcalı açıklamasında şunları söyledi:

"Exatlon Youtubers için bu hafta Dominik'e gidiyoruz. 16 tane Youtuber olacak. Oğuzhan Uğur var. Enes Batur yok. Enes geldi adaya ama çok Eneslik değil biraz. Bizim 7-8 kişilik ekibimiz var onlarla birlikte karar veriyoruz. 8 ayrı beyiniz. Hepimiz farklı düşünüyoruz. Kafalarımızın farklı olduğu belli. Beraber bir şeye ortak kanaat getirdiğimiz zaman o işin tutmama ihtimali yok."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
boş işler bunlar,acun da kim?bedavadan para kazanan birisi...
@nirvana_35 madem o kadar basit sende boş işlerle uğraş para kazan tutan yok. Bu programları izlemeyen biri olarak bu yorumunu düşmanca buldum.
acunda kalitesizlikte dibe vurdu artık:)))
Al birini vur ötekine boş insanlar ama parayla oynuyorlar
Geri Dön