MAGAZİN

Eylül'de mi kayıp?

Kızım Nerde'de şok gelişmeler. Zeynep'ten sonra Eylül'de mi kayboluyor?

Eylül'de mi kayıp?

Ormanda bulunan parçalanmış cesedin Zeynep'e ait olabileceği gerçeği Demiray ailesine bir ateş gibi düşer. Acıyla yıkılan Suna hastanede tedavi altına alınırken Kağan da cesedin kimliğinin bir an önce teşhis edilmesi için çabalamaktadır.

[

MAGAZİN 'BİRBAK'I FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN](http://www.facebook.com/pages/Magazin-Birbak/162650420431413)

Ancak Suna hiçbir anne babanın yaşamaması gereken bir acıya göğüs gererek DNA testini beklemez ve teşhis için adli tıbba gider. Diğer tarafta Kemal varlığından habersiz olduğu bir kızı ve bu küçük kızın korkunç bir hastalığın pençesinde olduğunu öğrenmiştir. Aynı anlarda diğer çocuğu Rüzgar bir uçurumun kenarında öldü sandığı Zeynep'e veda etmektedir. Aynı uçurum aylar önce Zeynep ve Rüzgar'ı neden bir araya getirmiştir? Kemal kızının hayatını kurtarırken belki de o güne değin sahip olduğu her şeyi kaybetmenin korkusuyla sarsılmaktadır. DNA testinin sonu Demiray'lar için umudun sürmesi demekken, kimler acıyla sarsacaktır? Suna kendisi gibi acı çeken, kayıp yakınlarıyla ilk kez yan yana gelir.

Aynı acının yan yana getirdiği bu insanlar kayıplar için yepyeni bir umudun da kapısını aralarlar. Bu sırada Kağan, Zeynep'in kaybolduğu geceden itibaren tüm yaşananları bir kez daha gözden geçirir. Ve o güne değin Zeynep'le ilgili hiç kimsenin dile getirmediği bir gerçeği açıklar.Ve Zafer artık tüm bu acılı bekleyişe, hayal kırıklıklarına ve giderek artan umutsuzluğa son verecek, herkesi şok edecek kararı açıklar. Ancak bu karar Kağan ve Zafer'i bir kez daha karşı karşıya getirirken, belki de Zeynep'e en büyük zararı verecektir. Kim ölümle burun buruna gelecek kim derin bir pişmanlık yaşayacaktır?

[Kızım Nerede? - Yeni bölüm fragmanı / 26-02-2011](http://video.mynet.com/1nisannn/Kizim-Nerede-Yeni-bolum-fragmani-26-02-2011/1119818/ "Kızım Nerede? - Yeni bölüm fragmanı / 26-02-2011") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
bence bu film lost dizisine benzetlmeye çalışılıyo...sürekli aynı konu fakat konu içinde bilinmeyen,merak ve soru işareti olduğundan sürükleyici oluyor...dolayısıyla herkez kız bulunacak diye bi sonraki diziyi bekliyo,senaristin yeni bi konu bulma kaygısı yok....reyting için akıllıca...
ELİT_FRİEND sen ilk önce herkes yazmayı öğren sonra yorum yap (herke'z' herkes)
nediyosun anlaşılmayacak kadar devrik cümlelerin var demek isterdim fakat tek cümle kurmuşsun AKM_M..onu'da sadece kurmayla çabalamışsın...ilk önce öğren sonra millete ahkam kes...muatabım değilsin.. bulaşma,yapışma
bu dizi başlı başına saçma zatenn....
sırf dizinin adı kızım nerede die bütün kızlar tek tek kaybolcak galiba :D
bu dizinin tek eksiği MÜGE ANLI o olsa kız iki günde hemen bulunurdu xD
Diğer Haberler