HABER

Falında tecavüz çıktı

İstanbul 16 yaşındaki A.Ö., yılbaşı gecesi için bir erkeğe 500 lira karşılığı satıldı.

Falında tecavüz çıktı
Tecavüze uğrayan A.Ö., ertesi gün gittiği bir fal kafe sahibi tarafından da kandırılarak bir eve kapatılıp 4 gün boyunca tecavüze uğradı.
A.Ö., Fatih'te çalıştığı kuaförde Ebru G. (25) ile tanıştı. Ebru G., kandırdığı A.Ö.'yü yılbaşı gecesi bir otele götürdü. Otele C. ve T. isimli iki erkekle de geldi. Ebru G. erkeklerden biriyle beraber oldu. Diğer erkek de A.Ö.'ye tecavüz etti.
Yaşadığı olay yüzünden evine gidemeyen A.Ö.'nun aklına Beyoğlu'ndaki fal kafenin sahibinden yardım istemek geldi. Sürekli müşterisi olduğu kafeye giden A.Ö., sahibi M.T.'ye yaşadıklarını anlattı. M.T., falına baktığı A.Ö.'ye yaşadıklarının hepsinin falda da çıktığı yalanını söyledi. M.T., estetik ameliyatı yaptırarak A.Ö.'ye yardımcı olacağı sözü verdi. Sonra da A.Ö.'yü Cihangir'de geceliği 100 liraya kiraladığı bir eve kapattı.
A.Ö., bir yolunu bularak hakkında kayıp başvurusu yapan ailesinin yanına döndü. Polis A.Ö.'nün ifadesini alınca gerçekler ortaya çıktı. A.Ö.'nün ifadesi üzerine harekete geçen polis, Çocuk Şube Müdürlüğü polisleri Ebru G. ile fal kafenin sahibi M.T.'yi yakalayarak gözaltına aldı. M.T.'nin dolandırıcılıktan sabıkalı olduğu belirlendi. İki şüpheli, Çocuk Şube Müdürlüğü'ndeki ifadesinden sonra adliyeye sevkedildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön