Fatih Portakal’dan Bakan Berat Albayrak’a SMS tepkisi: İstemiyorum, TAMAM mı?

Gazeteci Fatih Portakal kendisine seçim mesajı gönderen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’a tepki gösterdi.

Fatih Portakal’dan Bakan Berat Albayrak’a SMS tepkisi: İstemiyorum, TAMAM mı?

Seçimlere sayılı günler kala siyasi partilerden gelen propaganda içerikli mesajların sayısı arttı. Sık sık gönderilen propaganda mesajlarına, FOX TV’nin ana haber programını sunan gazeteci Fatih Portakal da değindi.

“İSTEMİYORUM TAMAM MI?”

Sosyal medyadan bir mesaj yayımlayan Portakal, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ın kendisine propaganda SMS'leri göndermesine tepki gösterdi. Portakal mesajında, “#BeratAlbayrak'tan sms geliyor hala. Kardeşim 1-Benim cebimi size kim servis etti? 2- Rızam var mı? 3- Bana msj gönderme cesaretini nereden buluyorsunuz? Göndermeyin kardeşim istemiyorum. TAMAM mı? :)” ifadelerini kullandı.

İşte Portakal’on o tweeti:

fatih portakal

Okuyucu Yorumları 7 yorum
Haklı adam.Adaletsiz bi secime gidiyoruz.Güçlü olan herşeye ulaşiyor her koldan yürüyor.Diğer adaylar para bulamazken bunlar cebimizdeki telefona geliyorlar.
evet benim cep tl da msj geliyor hemde her gün ve ayrıca iş yerimin telefonuna canlı olarak biz sn enerji bakanımız berat albayrak adına arıyoruz cb nımıza bakanımıza söylemek istediğiniz bir şey var mı diye soru soruyor ben de hayır yok deyip yüzlerine kapattım, bu ne densizliktir bu ne yüzsüzlüktür kardeşim vatandaşa kendinizi zorla mı sevdireceksiniz evet ben de istemiyorum TAMAM mı.
Albayrak, hani borcamın, ypıldığını söyleyen adam mı oluyor. Geçiniz. Ülke için en büyük tehlike cehalettir tamam mı Albayrak.
Fatih Bey Berat beye sorar mısınız; 1 milyar dolarlarlık msb projesinin neden %40'ını kendisine istedi... Bunları Sayın Perinçek kaydediyor. Zamanı gelince öttürecek. Sallama diyen olmasın sonra Berat'ın haber yolladığı adamlarının kellesini alır CB...
bizim halkımız, suriyeli bir suç işlerse, allah yarattı demez ama, suriyelilere vatandaşlık vereceğim dendiğinde bir tepki göstermez. bizim milletimiz, eskiden torpilden, işe almada kayırmadan, herkesin akrabasını işe almasından illallah der, beddua eder, ama, bir cumhurbaşkanı, oğlunu damadını, kızlarını bir yerlere getirince, sesini çıkarmaz, destekler. halimiz bu bizim. REİS BAŞKAN! KESİN.
Tahammülsüzsün, yenilgiyi kaldiramiyorsun, bay ince nin mesajı gelse hemen şakşaklarsın, terörist selo mesaj gönderse demogoji yaparsın. 24 Haziran akşam saatlerinde yüz ifadeni görmek istiyorum. ve biliyorum ki okadar insana yine hakaret edeceksin. Bu tavrınızdan geçmediğiniz sürece koyun siz çoban biz olacağız.
Çok haklı kim veriyor bu terbiyesizliği yapıyor eşimede bana da geliyor istemiyorum arkadaş üye değilim abone değilim nerden buluyorlasa kim veriyorsa davacıyız yeter be yasa var kimse sikine takmıyor
Diğer Haberler