Fatih Portakal'dan gündemi sarsacak iddia!

ABD ile Türkiye arasında krize yol açan ABD'li rahip Brunson hakim karşısına çıktı. ABD Dışişleri Bakanı Pompeo'nun, “Evine döneceğinden çok umutluyum” açıklamasına FOX TV haber spikeri Fatih Portakal'dan dikkat çeken bir yorum geldi. Portakal, "ABD’li yetkili hem bırakılacağını hem sonrasında Brunson’un pılısını pırtısını toplayıp ülkesine döneceğini umuyor. Bu söylediğine göre, tarifeli uçakla gidecek hali yok ya, uçağı da gönderilmiştir kanımca" diye yazıp çarpıcı bir yorumda bulundu

İzmir’de terör örgütleri FETÖ ve PKK adına suç işlediği ve casusluk yaptığı iddiasıyla yargılanırken, yaklaşık 2 yıllık tutukluluğu “sağlık sorunları” gerekçe gösterilerek cezası geçen 25 Temmuz’da ev hapsine çevrilen ABD ’li rahip Andrew Craig Brunson, bugün 4. kez daha hâkim karşısına çıktı.

BRUNSON TAHLİYE EDİLDİ

Andrew Craig Brunson, İzmir 2'inci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezasına mahkum edildi. Hakkındaki ev hapsi kararı ve yurt dışı yasağı da kaldırıldı. Brunson, yattığı süre göz önüne alınarak tahliye edildi.

'PILISINI PIRTISINI TOPLAYIP...'

Ünlü haber spikeri Fatih Portakal'dan rahip ile ilgili Twitter'dan şunları yazdı;

d

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 183 yorum
fatih portakal sen en büyük vatan hainisin. ülkeyi karıştırmak için elinden geleni yapan birisin. yalan haber yaptırıp algı oluşturup karışıklık çıkarma peşindesin. ama hala dışardasın. beş para etmezsin. şimdi burunson serbest kalırsa piyasa üzerindeki etkisine bak. yani ikinizde aynı emller üzerine kurulmuş piyonsunuz. bari serbest kalsın da baş ağrıtmasın. hala cumhurbaşkanına saldırıyorsun. her seçimde o mor suratının şeklini görüp bıktık yeter artık çek ellerini ülkemizin huzurundan
sen çok huzurlusun herhalde.ne kullanıyorsan söyle de bi de huzuru bulalım.memleket can çekişiyo hala krşz yok edebiyatı.hem kör hem sağır hem duygusuzsunuz.insan diye dolanıyonuz piyasada.
@akif83 ELLERİNE SAĞLIK SÜPER KAPAK
@akif83 satırlarının her kelimesine katılıyorum. satılmış hainlerin sonu yaklaşıyor. yakında bu portakal da kaçar gider.
BU MİLLET RAHİP E BAĞLANDI ÇEPEÇEVRE ÇEVRE AMA OH OLSUN HİÇ ACIMIYORUM
@akif83 arkadaşım eğer serbest bırakılırsa giren elektrik doğalgaz yeme içmeden giren zamlar bu adama yaptığımız artıslık bağımsızlık evet reis adamsın nidaları ve türkiyenin gururu ne olacak bende sevmem adamı ama siz her yapılanı alkışlayan birileri oldukça kazanır ama kaybeden türkiye olur
daha önce memleketin nasıl can çekiştiğini ben çok iyi biliyorum .ve şimdiki gelinen noktayı da çok iyi biliyorum. eskiden bir memur için bir ev hayalken emekliliği beklerken ev almak için şimdi her memur ilk 10 yılda 2. ev araba hesabı yapılıyor. babamın deprem yardımıyla maaş aldığını biliyorum. e be nankörler şehirde suyu bulamazken şimdi her köyde bile şehir imkanlarında ev imkanları mevcut.kuyulardan su çeke çeke neler çektik biz. haybeden sırf küçük çıkarlarınız uğruna çekin şu ellerinizi dillerinizi ülkemizin huzurundan
@kaancan_2018 ben çok iyi biliyorum eski türkiye ve yeni türkiyeyi .ülkeiz üzerinde oynanan oyunları da hep gördüm.önceleri kendi siyasilerimi züzerinde ülkenin gelişimine set vuruyorlardı. şimdi onu yapacak bir siyasi yok karşısında sağolsun içimizdeki hain vatandaşlarla beraber her yolu deniyorlar bunu anlamak için küçük bir beyin yeter ama . bunu kavrayamayacak kadar aciz insanlarımız var.
@alex69 ben çok iyi biliyorum eski türkiye ve yeni türkiyeyi .ülkeiz üzerinde oynanan oyunları da hep gördüm.önceleri kendi siyasilerimi züzerinde ülkenin gelişimine set vuruyorlardı. şimdi onu yapacak bir siyasi yok karşısında sağolsun içimizdeki hain vatandaşlarla beraber her yolu deniyorlar bunu anlamak için küçük bir beyin yeter ama . bunu kavrayamayacak kadar aciz insanlarımız var.
@akif83 Ülkemizin huzuru mu!!!Pardon siz yurtdışından mı yazıyorsunuz. Kanada, Norveç gibi ülkelerde mesela
@joker_joker_1974 sayenizde size rağmen siizn gibiere rağmen her türlü oyunu oynamanıza rağmen türlü türlü bahanelerle ortaya çıkıp karışıklık çıkarmanıza ragmen .tüm şer odaklarının bişrleşip ülkemiz için oynadığı oyunlara rağmen dimdik ayaktayız. patates sogan üzerinden bile oyun oynayacak kadar aciz beyinciklersiniz. sen huzursuzsan ben bilemem onu o senin iç dünyanın karartısındandır.
BRUNSON SERBEST KALACAK AMA 10 LİRADAN 35 LİRAYA ÇIKAN TAHİN YİNE 35 LİRA KALACAK, DOLAR DA 4,5 TL YE DÜŞMEYECEK. YANİ BİZ BOŞ YERE KAFA TUTTUK ..
@serdar_akdeniz_1983 düşüncemi , temennimi bu yorum ...
OH OLSUN BU MİLLET CELLADİN A AŠIK
:)) gayet yerinde bir tespit. bravo. aynen katılıyorum
Iktidarın yancısı nerde ?
A haber 10:30 ile 11:05 arasi hitaplar nasil degismis herhalde algiya baslayin talimati geldi hos once selvi basladi hakkini yemeyelim
ne olmasını bekliyordunuz ki? akıllı olan herkes zaten sonucu biliyordu
@aslitormak sonuç belli mi sen nereden biliyorsun? senin ipin ucu dışarıda mı? serbest kalırsa sana giren çıkan var mı? bunu bilelim. hepiniz terörün yanındasınız. ama bu millet sizin gibilere bırakmaz bu vatanı. bu da böyle biline
@fevzikucukkok şimdi sana gelelim Fevzi bey. kararı gördünüz mü? sizde sineklerde olan kadar beyin olsaydı zaten bana bu soruyu sormazdınız. şimdi ben size bunun mantığını nasıl kurduğumu söyleyeceğim ama imkansız sizin anlamanız. bana giren çıkan tüm türkiyeyi ilgilendiriyor çünkü tüm türkiyeye girip çıkıyor. ama nasııııılllll bir genişlik varsa sen giren çıkanı anlamıyorsun bile. zahmet edipte lütfen siyaset ekonomi yorumu falan yapma bunlar sana uzak şeyler. hadi şimdi ERKEKSEN bu vatanı bırakmada ses çıkart.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler