Fatih Portakal'dan İsmail Kahraman'a Atatürk'lü cevap

AK Parti'li İsmail Kahraman'ın Ak Parti öncesini 'duraklama dönemi' olarak değerlendirmesine ilginç bir tepki gösteren Fox Tv haber sunucusu Fatih Portakal, 1923-1938 arası Atatürk döneminde yapılan icraatları saydı.

Fox Tv ana haber sunucusu Fatih Portakal, canlı yayında Meclis Başkanı ve AK Parti milletvekili İsmail Kahraman'ın sözlerine cevap verdi.

Kahraman, Başkentray'ın açılış töreninde yaptığı konuşmada Atatürk dönemini atlayarak Osmanlı İmparatorluğu'nun son dönemlerindeki icraatları sayıp, Cumhuriyet döneminde duraklama yaşandığı belirtmiş ve AK Partiye birlikte muhteşem bir dönem yaşandığını söylemişti.

FATİH PORTAKAL, ATATÜRK'ÜN İCRAATLARINI SAYDI

Fox Haber sunucusu Fatih Portakal ise, bu akşamki bültende Kahraman'a cevap verdi. Atatürk döneminde yapılan ve pek çoğu ilk olma özelliği taşıyan büyük projeleri sayan Portakal, sosyal medyada da gündeme oturdu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 92 yorum
bu bunak ı yaş haddinden emekli edin gitsin be rte yalakalık yapacam diye Atatürk e çamur atmasın
Seviyorum bu adamı bir tek bu kaldı havuz medyasından uzak koyunlar sevmez ama
@deliveren1988 acaba senin cinsinne
@yemen01 senin cinsinden olmadigi kesin Akkoyun
Böyle yaşlı,tecrübeli ve bir o kadar kültürlü bir Osmanlı Meclis-i Mebusan Başkanımız olduğu için iftihar ediyorum:)) Yav ayıp,vallahi ayıp ! Sevin sevmeyin ama bu kadarı da ayıp...İstediğiniz kadar kötüleyin GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ...Onun yaptığı eserleri sata sata bitiremediniz...Ayıp ki ayıp !!!!
@n_ciftci0655 bunun fetöden farkı ne???yada fetonun bundan farkı ne
evet haklısın ismailde.! 1938 den 2000 yılına sayarmısın birde. bak çok açık ve net.atatürke kurban olun siz onun tırnağı etmezsiniz. sadece adını kullanan zavallılarsınız. bunu da yayınlama ama mod sorun değil sende okusan yeter.
artık düşünemiyorum çok yazık...
doğru söylemiş adam .. hayırdır bunun nesi dokundu sana portakal
SAYIN PORTAKAL KAZDIĞIN DİPSİZ KÖR KUYUYA DÜŞERSEN KURTARMA ONA GÖRE. İNAMAZSAN CÜPPELİYE SOR.O KÖR KUYUYU BİLİYOR. SON SÖZ YAHU BU MİLLETE ATATÜRKÜ ÖĞRETME İLKOKUL1. SINIFTAN BERİ ATATÜRK OKUDU BU MİLLET.YANİ USANDILAR.SON SÖZ KUYU KAZM İŞİNİ BIRAKIRSAN AKILLILIK EDERSİN.ŞİMDİ KILIÇDAROĞLU DİNLENECEK BİRAZ ÇOK YORULDU HABERİN OLA.
Cumhuriyet olmasaydi ismail kahraman o koltukta oturamazdi.
@superilker hangi cumhuriyet
fatih portakalın zihinsel sorunları var her halde. atam cumhuriyetimizi kurdu. inkilaplar yaptı ekonomiyi yönlendirdi. cumhuriyetin kuruluş devriydi. rahmetli özala kadar duraklama devriydi. özal ve reis dönemleri şahlanış dönemleridir.
seçimden sonra akp li değiliz diye uğraşacaklar.
90 yilda yapilanlari (1923-2003) apk 15 senedir satmakla.bitiremedi.tebrikler sizin kadar yerli ve milli dusmani olmadi bu ulkede
kimse kızmasın babasının malı gibi sattı bu adamlar hiç devlet fabrikası kalmadı yazık
doğru demiş.... resmen duraklama ve sürünme dönemi yaşadık şuan türkiye altın çağını yaşıyor.... ayrıca o beğenmediğiniz abdülhamit in yetişdidiği kişiler buu ülkeyi değiştirdi...siz sol beyinliler osmanlıyı kötülemeyi medenilik sasnıyorsunuz ya...
@zafer760 bide yazabilsen
@zafer760 sen nerde yaşıyon kardeş... kutuplarda mı... nasıl at gözlüğü kullanıyorsun markası ne...
@zafer760 Koyunlar meliyor
ne oldu fatih portakal daha dün muhalefet bi sussun konuşmasın diyordun.
bizden öncekiler niye yapmadı diyen akpliler 16 yıldır iktidarsınız. memleketin her köşesini sattınız kendi cebinizi doldurmak için. Atatürk ömrünün 57 yıl bu dünyada yaşayabildi. 1901 yılından sonra askeri olarak hizmet etmeye başladı bu ülkeye. 1923 yılına kadar iktisadi, idari her alanda bu ülkeyi geliştirdi. osmanlının borçlarını ödedi. 42 yaşında Cumhuriyeti ilan etti. Öyle sizin ove ove belirtmediğiniz asfalt, köprü falan değil, yeni bir rejim kurdu bu ülkede ve bunları dış mihraklarin yani sıra iç mihraklara rağmen kurdu. onun tırnağını bırakın, vücudundaki 1 molekül bile olamazsınız..
HELAL SANA PORTAKAL MUHALEFETİN SESİ OLDUN SENİ TEBRİK ETMEMEK ELDEN DEĞİL SÖYLEDİĞİNİN HEPSİDE %100 GERÇEK TÜRK MİLLETİ ULU ÖNDER ATATÜRKE NE KADAR BORÇLU OLDUĞUNU BİLMELİ AMA GELİN GÖRÜNKİ BIRAKTIĞI MİRASLARI BİRDE ŞİMDİ SATANLARA BAKIN GIK YOK ÇIT YOK BİR BİR SATIYORLAR İSTEDİKLERİ GİBİDE MEYDAN OKUMAKTALAR.
İLK KERHANEYİ ABDÜLHAMİT BÖYLELERİNİN DÜNYAYA GELMESİNİ SAĞLADI ....
Abdülhamit adamdı adam onun gibi biri daha gelmedi turkiyeye
ATATÜRK düşmanlığınız artık tamamen su yüzüne çıkmıştır,senin bir komofti olarak ATATÜRK ü sevmemen bizi hiç bağlamıyor,onu insanlarımızın kalbinden söküp atmak istemeniz,sizin de sonunuzu getirecek ve sizi tarihin karanlıklarına o çok methiyeler düzdüğünüz abdülhmitin yanına postalayacağız..
ataturku andığınız kadar Allahi andinizmi hic . ahirette ne tayyip ne atatürk hiçbiri gecmiyor
bir kere de özalın yaptıklarını saysana. atam sonrası 10cente muhtaç kardeş kardeşi vurduğu günleri ne çabuk unuttun. atamdan sonra partin ne yaptı. rahmetli ecevit dürüst diye oy alıyordu. reisin yaptıklarını anlatmak için defterler dolusu yetmez. siz atamı öne sürüyorsunuz ama sizi bir seçim gecesi hdp.yi meclise soktuk diye sevinirken de gördük. sizin ne olduğunuz belli değil. amerikalı patronunuz sizi ülkeme karşı fransız yapmış.
imamhatipler kapatılmasın.
TAM KAPAK OLDU...ME KAPAK HEMDE....YÜREĞİNE SAĞLIK FATİH YÜREĞİNE......SİLEMEYECEKLER....SİLEMEYECEKLER......
BUNLAR GALİBA BAŞKA TÜRKİYE DE YAŞIYORLAR.
Biri şunu huzurevine geri teslim etsin lütfen.!
Burdaki koyunlar toplanmis cobanlarini koruyorlar gidin kendi isinize bakin ulke kan agliyor
EGER 1920 İLE 2002 ARASI DURAKLAMA DEVRI ISE 2002 DEN ITIBAREBDE BU DEVLETIN ÇOKÜŞ YOK OLUŞ MANASINA GELIR KI YINE ATATÜRKE İŞ DÜŞTU ZIRA 19 MAYISTA TEKRAR SAMSUNA CIKACAK.. RAHMETLİ CIKMASADA MILLET BIZAT CIKACAK YENI BIR TC KURULACAK ...
@ismet1947 nediyonlen İngiliz cık dedide cıktı nediyon
fatih abi yalnız hiç acımamış :D
Bisey yazayim dedim ne desem bu ihtiyar icin hakaret oluyor onun icin saldim cayira .
AKP hükümetinin Atatürk düşmanı olduğunu adım gibi biliyorum.Fetullah Gülen nin zeki çocukları alıp yetiştirip ve onlara hitaben konuşması basına yansıdığı zaman ABD ye kaçtı.Şimdi bunlar darbe beşinde ,yakında bunlarda Bahçeli yi de alarak kaçacaklar.Ama nere ye .yeee yeee yeee
pkk yandaşı portakal Atatürkü savunuyor... vay be...
@hanifiozdemir arap hayranı amıcada türkiyeye küfrediyor .beynin varsa idrak ederse incir beyinli.
@hanifiozdemir sen ne diyorsun fahişe.her muhalefet edeni hain ilan etmek kolay.fetonun kucağından inmeyen,onun için ağlayıp sızlayan dönekler sizlersiniz.
say say hocaların katliamını say çarşafı çıkarttırıp etek giydirdigini say alfabeyi say hepsini say
@gungor_bahadir_2018 çarşaf giymeye çok meraklıysan,seni tutan yok!! Çarşaf giymenin hiç bir cezası yok.yarım akıllı olduğun için şükredeceğin yerde,yakınıyorsun.
bu densizin zamanı geldi sanırım,onu Bakırköy kafadan çatlaklar bölümüne yerleştirmek lazım,zaman geçmeden .
bunun mezarına cok değişik şeyler yapıcaklar
atatürkü yabancılar sever demekki meclis başkanı doğru söyler
portakal ordakal bu isler sırayla
ATATÜRKÜN FABRİKALARINI SATIP BİRDE NANKÖRLÜK YAPIYORLAR .ALLAH VERECEK BUNLARIN CEZASINI.
Mesele fabrika değil sana Türkiye cumhuriyeti gibi bir eser bırakmış, ama bunlar İngiliz tohumu, dedelerinde kuyruk acısı var..
ABDULHAMİT KİMDİR? ALINTIDIR... http://www.tgrthaber.com.tr/editorun-sectikleri/sultan-ii-abdulhamid-kimdir-2-abdulhamid-kimdir-hayati-ve-esleri-206769 Osmanlı İmparatorluğu'nun 34. padişahı ve 113. İslam halifesidir. Bunalımlı bir dönemde tahta çıkan Abdülhamid, Batı'ya karşı dengeci, Doğu'ya karşı radikal politikalar izlemiş, ülke içinde MONARŞİ Yİgüçlendirmiştir. monarşi toplumbilim terimi ad MONARŞİ:siyasal gücün bir tek kişinin elinde bulunduğu ve yönetimin genellikle kalıt yoluyla aile bireylerine geçtiği devlet biçimi. eş anlamlısı: tekerklik
Atatürk sonrası tek parti dönemi ülkede pek birşey olmadı büyüme gelişme olmadı menderes döneminde kıpırdanma oldu hop menderes indirildi sonra özal döneminde de bir kıpırdanma oldu onuda götürdüler zehirlediler Erdoğanıda bu yüzden yemeye çalıştılar ve halada bunun için uğraşıyorlar Türkiye ne zaman büyüse gelişse illaki bir çelme takıyorlar 17/25 aralık gezi de bunlardam
O zat konuşmaya başladığında tv yi aşağı atasım geliyor :9
100 yıl önce Atatürk sen ve senin gibileri süpürdü, hiç merak etme, bu millette sizi süpürecek.
Ne zaman supurucek yapma gözünü seveyim 17 senedir papağan gibi aynı lafı tekrar etmeyin lütfen ???? bu millet zaten sizin gibilere fırsat vermiyor vermicekte
Atatürk'den sonra kim ne yapmış? devlet ve millet için; duyan var mı? ben duymadım!
Diğer Haberler