Fatih Portakal'dan sert yorum! İstifalara tepki gösterdi

CHP'de aday gösterilmeyen belediye başkan adaylarının istifa ederek başka partiye geçmelerine tepki gösteren FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, "Koltuğu kendilerine ait gören bencil bir anlayış" ifadelerini kullandı.

Fatih Portakal'dan sert yorum! İstifalara tepki gösterdi

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran ve Mustafa Sarıgül’ün ardından CHP’den son olarak Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak istifa etti. Art arda gelen bu istifalara FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal’dan sert tepki geldi.

Handan Toprak’ın CHP’den istifa edip DSP’ye geçeceği haberi üzerine Portakal, “Bu furyaya en son İstanbul @avcilarbel başkanı eklendi. Koltuğu kendilerine ait gören bencil bir anlayış” yorumunda bulundu.

Fatih Portakal’ın işte o tweeti;

“Bir de siyaseti ilkesizlikle yapan politikacilar var. Aday gösterilmeyince partisinden istifa edip başka partiye geçenler. Bu furyaya en son İstanbul @avcilarbel başkanı eklendi. Koltuğu kendilerine ait gören bencil bir anlayış.”


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 87 yorum
sen kimsin ki, senin fikirlerinin ne değeri var ki.. sunucu mu, yorumcu mu.
@ceantuar FATİH KILIÇTAROĞLU, yada KEMAL PORTAKAL.
istifa edenler sadece çıkar peşinde koşan kişilerdir.
AKP'de, seçilmiş belediye başkanları seçim olmadan, bir emir ile istifa ettiler. Onların gıkı çıkmadı. CHP 'nin siyasileri ne ülkeyi, ne partilerini düşünmüyorlar mı? Onları oralara o parti getirmedi mi?
@kenanhan1881 chp de Tepkiler Kemal beye çünkü adil davranmıyor partiye chp ile hiç alakası olmayan kişileri yamadı zorla dayatmayla bu açıdan da bakmak lazım hdp ile kucak kucağa olmasını kimse hazmedemez kusura bakmasın kimse
CHP AVCILARI BÖYLECE KAYBEDER FİLİM BİTER.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler