HABER

Fatih Portakal'dan Twitter'da dikkat çeken paylaşım! Meral Akşener'e bomba gönderme

FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafa 'Güneşe bay bay derken' notunu düştü. Portakal'ın güneşli paylaşımı Meral Akşener'e gönderme olarak yorumlandı.

Fatih Portakal'dan Twitter'da dikkat çeken paylaşım! Meral Akşener'e bomba gönderme

Fatih Portakal, Twitter hesabı üzerinden dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Portakal gün batımı fotoğrafını paylaşarak, 'Güneşe bay bay derken...' notunu düştü.

MERAL AKŞENER'E GÖNDERME

Portakal'ın güneşli paylaşımı sosyal medya kullanıcıları tarafından Meral Akşener'e gönderme olarak yorumlandı.

1

İŞTE FATİH PORTAKAL'IN O PAYLAŞIMI

Fatih

İNCE VE KILIÇDAROĞLU'NUN ÜSTÜNÜ ÇİZMİŞTİ

Öte yandan geçtiğpimiz günlerde Fatih Portakal, Twitter hesabı üzerinden CHP'nin kurultay süreciyle ilgili önemli bir açıklamada bulunmuştu.

Portakal'ın yaptığı açıklama şöyle;

640xauto

Ana muhalefetin durumu: Bir tarafta koltuğa malıymış gibi tutkuyla bağlı olup delegeye topu atan bir lider, diğer tarafta bir daha karşısına rakip olarak çıkmam diyen partili.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
BİZİM DOĞUDA BİR ATA SÖZÜMÜZ VAR HER SALATALIĞA TUZ OLMA DİYE KUZUM FATİH SEN KENDİNİ NE SANIYORSUN CHP YE AKIL VERMEYE ÇALIŞAN SEN AKP YE AKIL VERMEYE ÇALIŞAN SEN MHP YE AKIL VERMEYE ÇALIŞAN SEN İYİ PARTİYE AKIL VERMEYE ÇALIŞAN SEN BENCE FAZLA ÖTMEYE BAŞLADINDA ARKANDAKİ AĞA BABALARIN KİM CHP Lİ GÖRÜNÜP HDP Lİ DAVRANMAN AKILLARA ACABA BUDA DAĞAMI GÜVENİYOR SORUSUNU GETİRMEKTE
Portakal gerçekten toplumda gerilim oluşturmak olumsuzluk pisikolojisini topluma empoze etmek toplumu karamsarlığa sürükleyip ve özgüvenini kaybetmesi için tüm gücünle çalışıyorsun portakal unutma batılıları hiçbir zaman memnun edemezsin işin bittiğinde diskalifiye edileceksin ABD AB gibi kapitalistlerin işi bu maşa varken közü elle tutmazlar. Unutma bu cennet vatanda özgür ve demokrasi içinde yaşıyorsun ekmeğini yediğin suyunu içtiğin ülkene milletine ihanet etme gerçek Atatük çü insan vatanını milletini aziz bilip sever zor durumlarda hep sahip çıkıp elinden geldiğince korur ve kollar.
fox tv yetkilileri ana haberde irfan degirmenciyi görmek istiyoruz bilgilerinize
Geri Dön