HABER

Fatih Portakal'dan AK Parti'deki istifalarla ilgili olay yorum

Erdoğan'ın açıklamalarının ardından AK Parti'de istifalar peş peşe geliyor. Ünlü haberci Fatih Portakal da Twitter hesabından istifalarla ilgili yorum yaptı. Portakal, AKP’li başkanların istifa etmeleri veya istifalarının istenmesi -başka bilmediğimiz neden yoksa- övünülen #AKP belediyeciliğinin de çöküşüdür." dedi."

Fatih Portakal'dan AK Parti'deki istifalarla ilgili olay yorum

AK Parti'de deprem sürüyor.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in ardından dün Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, başkanlık görevini bıraktığını açıkladı.

Belediye başkanlarının ardından bugün de AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli istifa etti.

Dişli, yaptığı yazılı açıklamada, 24 Ağustos'ta ekonomi alanında çalışmalar yapmak üzere parti tüzüğünün 145. maddesi uyarınca şahsının "Genel Başkan Danışmanı" olarak atanması dolayısıyla büyük onur duyduğunu belirtti.

Günlerdir istifaların gerçekleşmesini bekleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara, Bursa ve Balıkesir’in büyükşehir belediye başkanlarına istifalarını verme talebiyle ilgili Erdoğan,"Bu istifayı vermenin onlar da hazırlığı içerisindeler. Aksi takdirde, yine söylüyorum, gereği ne ise gereği yapılacaktır" dedi.

Bugün, istifaları istenen belediye başkanlarıyla ilgili konuşan Bekir Bozdağ, "Etik olan istenen adımı atmalarıdır.Halka kulak tıkarlarsa zarar görürler" diye konuştu.

'İSTİFALAR ÇÖKÜŞTÜR'

Spiker Fatih Portakal da istifalarla ilgili sosyal medyadan çok konuşulacak yorumlara imza attı.

Fatih Portakal'ın AK Parti'deki istifalarla ilgili tweetler şöyle;


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 56 yorum
ne yaparsanız yapın RTE tek başına yüzde ellinin üstünde oy alıyor hazmedemiyorsanız soda için
@ikanat_1969 tek adam rejimi dediğimizde niye kızıyorsunuz ozaman.rte gidince nolcak attan düşmüşe dönecez tüm memleket çünkü futboldaki yabancı kuralının kararını bile rte nin vermesini bekliyoruz.rte bıraktığında memleketin hali fena olacak çünkü tüm kararlar 1 yerden çıkıyor diğerleri onun ağzının içine bakıyor.
@ikanat_1969 nasılsa ölecek.. senin yerine düşünen olmayınca ne yapacaksın bakalım...
@ferhat_yilmaz_d4 sen bir malsın ferhat
@ikanat_1969 Doğru diyorsun en son ysk kararında da gördük.
GÖRECEĞİZ YÜZDE %35 ALSIN AKP BEN ADIMI DEGISTIRCEM
Fatih portakal siyasi yorum senin işin değil sen bağımsız bir gazetecisin siyaseti seviyorsan delikanlı gibi istifa et siyasete atıl meral hanımın senin gibi boş atanlara ihtiyacı var
elinde bir belge varsa açıkla gazeteci degilmisin sen sabah programlarindan geldigin noktaya bakıyorum da reytingi düşünce kendince gündem olusturuyor
GÜNDEM OLUŞTURMAYA İHTİYACI YOK HABERCININ SİYASET YUZSUZLERİYLE KARIŞTIRMA BIRADET
@matildam3334 Hasta değiller,fetöcü değiller,hırsızlık yapmamışlar,gayet de başarılılarmış.Eee!Sıkıntı ne?
dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlarmis.
Geri Dön