Fatih Portakal'dan dikkat çeken Meral Akşener sözleri

Fatih Portakal programında Meral Akşener'in söylemlerini "Yeni bir şey sunmuyor, somut bir şeyler duymak isterim" diyerek eleştirdi.

Spiker Fatih Portakal, FOX TV'de yayınlanan haber bülteninde İYİ Parti kurucusu Meral Akşener'i eleştirdi. Portakal, Akşener'in gazetecilerle yaptığı toplantının anlatıldığı haberin ardından dikkat çeken bir yorum yaptı.

Fatih Portakal'ın Meral Akşener ile ilgili sözleri şöyle;

"Yeni hiçbir şey sunmuyor. İşsizlik, asgari ücret, dış politika, içerideki kutuplaşma hakkında ne yapacak bilmiyoruz. Günlük siyaset üzerinden mesaj veriyor. Eski siyasetçi alışkanlıklarından kurtulamamış. Vaat var ama havada kalıyor bazı şeyler. Somut bir şeyler duymak isterim."

Fatih Portakal daha önce programında Meral Akşener'i konuk etmiş ve Akşener de o programda "Ben başbakan olacağım" açıklamasını yapmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 102 yorum
başbakan mı olacakmış ya yeminle beyin yerine kusbe taşıyor kafasında başbakanlık mı kaldı ot beyinli marul.hem rüya görüyorsun yüzde 3-4 ile ancak ve ancak partinin mahalle başkanı olursun
niye hakaret ediyorsun seviyesiz sin bunu ispat mı ediyorsun terbiyesiz
@natilus34 SAMAN KAFALI. PARLEMENTER SİSTEME DÖNECEĞİZ DİYOR MAL .ANLAMADIN TABİ. SANIRIM AKEPELİSİN.
@natilus34 hem akıl yok hem terbiye yok..belli akkoyunsun...
ot beyinli,o röportaj seçimlerden önceydi.alacağı oy orani ni su cimlerde görürsün.ak koyun seni.
@natilus34 senin gibi cahiller yüzünden akp bu kadar oy alıyor işte...meral akşener fatih protakalın proğramına katıldığında tarih nisan 2016 dı... ..referandum 2017 nisan ayında yapıldı..referandumdan 1 yıl önce proğram yapılmış...yani meral akşener bu proğrama katıldığında ortada başkanlı diye birşey yok...ülkede ne olup bitiyor haberiniz yok...birde gelmiş burda cahil cahil yorumlar yapıyorsunuz....yani aslında ot beyinli sensin haberin bile yok...
@natilus34 okadar
@natilus34 FATİH BEY BURDA BAŞBAKAN OLACAĞIM DİYOR BU VİDEO ESKİ KONUŞMASI DGİLMİ
@natilus34 AKP’nin dünya görüşünü sarsacak yepyeni bir düzen ya da sistem önermek zorundadır. AKP’nin çeşitli politikaları ve yöneticileri tabii ki eleştirilecektir. Siyaseten bu alan zengin bir maden kaynağı gibidir. Bu alanda AKP’yi ve yöneticilerini yıpratacak çok çarpıcı siyasi malzeme bulunacaktır. Ancak bu alan bütünüyle tamamlayıcı ya da destekleyici bir mahiyet taşımaktadır. Bunların tamamı, ne kadar etkin kullanılırsa kullanılsın, seçimi kazanmaya yetmez! Geçmiş dönemlerde bu tür politikaların sonuç almaya yetmediğini yaşayarak öğrendik. Öncelikle Cumhurbaşkanı adayları ve arkasındaki
@hensar AKP’nin dünya görüşünü sarsacak yepyeni bir düzen ya da sistem önermek zorundadır. AKP’nin çeşitli politikaları ve yöneticileri tabii ki eleştirilecektir. Siyaseten bu alan zengin bir maden kaynağı gibidir. Bu alanda AKP’yi ve yöneticilerini yıpratacak çok çarpıcı siyasi malzeme bulunacaktır. Ancak bu alan bütünüyle tamamlayıcı ya da destekleyici bir mahiyet taşımaktadır. Bunların tamamı, ne kadar etkin kullanılırsa kullanılsın, seçimi kazanmaya yetmez! Geçmiş dönemlerde bu tür politikaların sonuç almaya yetmediğini yaşayarak öğrendik. Öncelikle Cumhurbaşkanı adayları ve arkasındaki si
@marti_14 Öncelikle Cumhurbaşkanı adayları ve arkasındaki siyasi gruplar, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AKP zihniyetine gerçek anlamda alternatif olacak somut bir program ortaya koymalıdır.
Fatih doğru söylüyor, güncel siyaset yapıyor. Bu partiden de bir şey olmaz gibi geliyor bana. İnşaAllah yanlış düşünüyorumdur. Türkiyenin Aktif siyasetçilere ihtiyacı var. A.GÜL de siyasete girerse iyi olur. Milletimizin hakkını savunacak güçlü liderlere ihtiyaç var.
Bi ümidimiz vardı oda Sy Akşener idi maalesef onuda sildi attı CHP dört dörtlük değil en azından savaş politikası yapmıyorlar mezhepçilikten uzak duruyorlar Sy Akşener koalisyondan kaçarak kimin elini güçlendiriyor ?
FATİH BEY YENİ ŞEYLERE SIRA GELECEKTİR. AMA ÖNCELİK BOZULAN, YERLE BİR EDİLEN DEVLET, HUKUK, ADALET NİZAMININ, EKONOMİ VE İNSANLIK DEĞERLERİNİN YENİDEN TESİSİ OLMALIDIR.
önce devlet hukuk adaleti düzeltecek sonra onlara sıra gelecek diyorsunuz. peki bu devlet adalet hukuku nasıl çözecek bari onları açıklasa.
@maden10 HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜNÜ KABUL EDİLEREK VE ONA GÖRE KANUNLAR ÇIKARILARAK. BEN YAPTIM OLDU MADDELERİ DÜZELTİLEREK. ADALETE OLAN GÜVEN YENİDEN SAĞLANARAK
@mazag01 kanunları meclis çıkaracak. yeni sistemde kanunları çıkarmak için en az 301 milletvekilinin oyu gerekecek. bu salt çoğunluğu nasıl sağlayacak. ha dersen ki biz sistemi de değiştereceğiz. o zaman tekrar parlementer sistemine geçmek için referandum yapmak gerekecek. bütün bu işleri yapıncaya kadar adalete güven beklesin. sorunlar beklesin. dış politika beklesin. ''eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı'' diyor atalarımız. yeni sistemde bu anlattıklarınız biraz zor. siz olabileceğine inanmaya devam edin.
@maden10 Sevgili kardeşim İnanmak başarmanın olmazsa olmazıdır. Ve Başaracağız. Yani bu adına cumhurbaşkanlığı sistemi denilen ve Tüm milletin kaderini 1 kişinin iki dudağı arasına bırakan sistemmi devam etsin. Bunu istiyorsanız siz bilirsiniz. Tercihinizdir saygı duyarım. tv lerdeki kendinden olmayanlara yapılan hakaretleri duyuyorsunuz sanırım. Türkiye bu şekilde nereye kadar gidebilirki. Birbirimizi mi doğrayacağız. Yazıktır, Günahtır.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler