Fener kapış kapış

Sevilla zaferi, Fenerbahçeli futbolcuları transferin gözdesi yaptı. Atletico Madrid Lugano, Blackburn Rovers da Uğur Boral için girişimlere başladı.

MENACERİ İŞ BAŞINDA

Fenerbahçe, Sevilla'yı eleyip Şampiyonlar Ligi'ne kaldıktan sonra, hemen hemen bütün futbolcularına transfer teklifleri gelmeye başladı. Özellikle Uruguaylı Diego Lugano listenin başını çekiyor. Uruguaylı futbolcuya son olarak İspanya'nın Atletico Madrid takımının teklif yaptığı öğrenildi. Hatta bu futbolcunun menaceri Juan Figger'in dün İspanya'ya giderek Atletico Madrid Kulübü yöneticileriyle görüştüğü iddia edildi.

TUGAY'IN YANINA!

Öte yandan Sevilla maçında herkesi kendine hayran bırakan ve 90 dakikanın yıldızı olan Uğur Boral'a da, İngiltere'nin Blackburn Rovers takımı talip oldu. Yıllardır Tugay Kerimoğlu'nun formasını giydiği ve kaptanlığını yaptığı Blackburn'ün Uğur'la yakından ilgilendiği bildirildi. İngiltere'nin yüksek tirajlı gazetelerinden The People, Blackburn'ün teknik direktörü Mark Hughes'un Uğur Boral'ı çok beğendiğini ve bu futbolcuyla beraber Porto'da forma giyen Brezilyalı Bruno Alves'i listeye aldığını yazdı.