Fener krallar gibi...

Turkcell Süper Lig'de zirve mücadelesini sürdüren Fenerbahçe, yarın deplasmanda Konyaspor ile yapacağı maç için Konya'ya geldi. Sarı - lacivertli kafileyi, kalabalık bir taraftar grubu çiçeklerle karşıladı.
Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan özel bir uçakla yola çıkan kafile, saat:16.00 sıralarında Konya Atatürk Havaalanına iniş yaptı. Havaalanı önünde bekleyen yaklaşık 100 taraftar, otobüse bindikleri sırada Fenerbahçeli oyunculara yoğun sevgi gösterisinde bulundular. Oyunculara forma imzalatmak isteyen taraftarlar, güvenlik ekiplerine zor anlar yaşattı. Özellikle Alex ve Gökhan Gönül'e yoğun ilgi gösteren taraftarlar, Gökhan Gönül'e bir demet çiçek hediye etti. Fenerbahçeli futbolcular Uğur Boral ve Gökhan Gönül, kendilerine çiçek veren bir bayan Fenerbahçe taraftarının formasını imzaladı.
Yıldız futbolcu Alex, gördüğü ilgiden memnun olurken, taraftara alkışla karşılık verdi. Otobüsün önünde uzun süre tezahüratta bulunan taraftarlar, otobüsün hareket etmesine bir süre izin vermedi. Teknik Direktör Zico, taraftarlardan büyük alkış aldı. Sarı - lacivertli kafileyi taşıyan otobüs, polis eskortu ve taraftarların konvoyu eşliğinde geceyi geçireceği Rixos Otel'e geçti.