SPOR

CANLI

Fenerbahçe Berkin'i unutmadı!

Fenerbahçeli taraftarlar, Şükrü Saracoğlu Stadı'nın Türk Telekom tribününde Berkin Elvan için bir pankart açtı.

Fenerbahçe Berkin'i unutmadı!

Üniversiteli Fenerbahçeliler'in pankartında, "Çocuklar ölmesin, maça da gidebilsinler" yazıyor. Ayrıca sarı lacivertli taraftarlar, pankartta Berkin Elvan'ın fotoğrafına da yer verdi.

TEZAHÜRAT SAVAŞLARI
Karşılaşmanın 34. Dakikasında Saraçoğlu’nda yine protesto vardı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan aleyhine bağıran sarı lacivertli taraftarlar daha sonra Ali İsmail Korkmaz marşını söylediler. Ak Parti’ye yakınlığı ile bilinen GFB grubu ise bu tezahüratları ıslıkla protesto ettikten sonra Okmeydanı’nda uğradığı saldırı sonucu hayatını kaybedenm Burak Karaduman için “Burak ölmedi kalbimizde yaşıyor” tezahüratı yaptı. Bunun üzerine diğer tüm tribünler “Mustafa Kemal’in askerleriyiz”diye bağırarak karşılıklı sloganlara son verdiler.

YUNANİSTAN'DA BERKİN PANKARTI
Berkin pankartlarının açıldığı tek tribün Saracoğlu değildi. Yunanistan İkinci Ligi'nde mücadele eden AEK taraftarları da Berkin'in pankartını tribünlerinde açtı.

Yunanistan'da açılan pankartta Berkin gibi Yunanistan'daki polis müdahalesi ile yaralanan ve yaşam savaşını kaybeden Alexis'in fotoğrafları da yer aldı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
uleyn oraya maça mı gidiyonuz terör eylemi içinmi, berkin sadece sizin değil ve sadece bir berkin yok'ki, burak var polislerimiz var bunlara neden olan o...rupu çocukları var terör estiren eşkiyalar var bunlara fenerliler olarak çanak tutmayacaksınız yada fenerli değilsiniz.
berkin bir çocuktu ama babası tarafından ekmek yerine eline molotof verip ön cepheye TÜRK polisine atmaya gönderildi.zamanında bunları berkinin babasına söyleyinde çocuk maça gelsin şimdi AEK,times gibi oluşumlar destek veriyorsa demekki onlar ne derse tam tersidir diyerek Kuvai Milliye ruhlu fenerde bu tür pankartları açanları kınıyorun yönetim stada girerken bunu almalıydı veya yanınada burağında resmi konmalı gençlerimiz ölmesin denmeliydi banane lan bölücüden ben FENERLİYİM bu oluşumdanda nefret ediyorum fenere bulaşmasınlar 3 yıllık davada nasıl kenetlendikse bu girişimlerde bizi böler
sow her zaman yanındayız rahat ol ılerdekı maclarda telafı edersın o yeter
Takım
O
Av
P
Geri Dön