SPOR

Fenerbahçe Topuk Yaylası'nın tapusunu aldı

2009 yılında Fenerbahçe Spor Kulübü ile Düzce Valiliği arasında imzalanan protokolle, kamp tesisleri yapılması amacıyla 25 yıllığına Sarı-Lacivertli kulübe devredilen ve 2011 yılında yapımı tamamlanarak hizmete giren, Fenerbahçe Spor Kulübü Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri’nin tapusu Fenerbahçe tarafından bedeli karşılığında satın alındı.

Fenerbahçe Topuk Yaylası'nın tapusunu aldı

Fenerbahçe Kulübü, takımların kamp yaptığı Topuk Yaylası'ndaki tesisin tapusunu aldı.

Fenerbahçe Kulübünün internet sitesinde yer alan açıklamada, 2009 yılında Düzce Valiliği ile imzalanan protokolle, kamp tesisleri yapılması amacıyla 25 yıllığına kulübe devredilen ve 2011'de yapımı tamamlanarak hizmete giren, Fenerbahçe Kulübü Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri'nin tapusunun bedeli karşılığında satın alındığı bildirildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Fenerbahçe Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri'nin tapusunun Fenerbahçe Kulübüne kazandırılmasına verdikleri değerli desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a, Maliye Bakanımız Sayın Naci Ağbal'a ve emeği geçen tüm devlet görevlilerine, teşekkürlerimizi sunarız. Tesislerin camiamıza, genel kurul ve yüksek divan kurulu üyelerimiz ve taraftarlarımıza hayırlı olmasını dileriz."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
helal olsun gs mallarını satarken fener alıyor
admin ne kadar ucrete satıldı bu tesıs ondan bahset.emın olunkı degerının onda bırı bıle odenmemıstır.
Çokmu zoruna gitti keko!! Hadi bakiyim yaylan. Keh keh.
tapuda yaziyor kormusun
@hapyman dun salladıgınız rte ye bugun yalamalık yapıyorsunuz utanmıyoru7snuz degılmı.yalakalar.
yürü be aziz kim turarseni
devletın malı denız yemeyn kerız mısalı.dun kufrettıgınız demeıgınızı bırakmadıgınız rte bugun sevdıgınız adam oldu.
Diğer Haberler