HABER

Fenerbahçe: "Transfer çalışmamız yok"

Fenerbahçe Kulübü, "gazetelerde yer alan transfer haberlerinin tümünün yalan olduğu ve kulübün bir transfer çalışmasının bulunmadığı" açıkladı.

Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, gazetelerde bugün yine Ronaldo, Gilberto ve benzeri birçok futbolcuyu transfer edeceklerine dair haberlerin yer aldığı vurgulanarak, "Mevcut transfer haberlerinin tamamı yalandır. Çünkü şu an itibari ile kulübümüzün herhangi bir transfer çalışması yoktur" denildi.

"Bugün itibariyle Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yürüttüğü herhangi bir görüşme ya da pazarlık söz konusu değildir" denilen açıklamada, medya, "yalan yanlış haberler ile her gün adeta bir takım dolusu yeni oyuncuyu transfer etmeye son vermeye" davet edildi.

Açıklamada, şöyle denildi: "Her gün onlarca futbolcuyu transfer ediyormuşuz gibi yazan ve biz yalanladığımız için bizi eleştiren basın mensuplarını, her şeyden önce mantıklı düşünmeye ve bir takımın nasıl olup da bu kadar çok oyuncu transfer edebileceğini önce kendilerine izah etmelerini bekliyoruz. Takımımızın zaten hali hazırda yabancı kontenjanının da dolu olduğunu, kendilerine yeniden hatırlatmak istiyoruz. Taraftarlarımız eğer bir transfer gündeme gelirse bunu resmi açıklamamız ile öğrenebileceklerdir. Gazetelerin resmi açıklamalarımız dışında yayınladığı transfer haberleri, sayfa doldurmak adına masa başında yapılmış haberlerden ya da menajerlerin birtakım oyunlarına alet olmaktan başka bir şey değildir."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön