SPOR

Fenerbahçeli futbolcu Max Kruse'dan olay koronavirüs sözleri

Fenerbahçe'de kısa sürede gönülleri fetheden Max Kruse, koronavirüs ve evde geçirdiği zamandan bahsetti. Aşının bulunamamasına sert çıktı.

İstanbul’daki evinde günlerini geçiren Max Kruse, Alman televizyon kanalı RTL’e konuştu ve koronavirüs aşısının henüz bulunamamış olmasına tepki gösterdi.

Evde geçirdiği karantina günleri ile ilgili sözlerine başlayan Kruse, "Koronavirüsle savaşta hayatta kalacağız. Henüz panzehirin, aşının bulunamıyor olması çok aptalca. Evde kalma süremiz daha çabuk sona erecek" dedi.

Fenerbahçe'nin de evde kalmaları yönünde önlemler aldığını söyleyen Kruse, bunun yanında yeme içme konusunda dikkat etmesi gerektiğinin de altını çizerken, "Sürekli evdeyken yemeden durmak zor. Hiç beslenme planım olmadı ama mümkün olduğunca sağlıklı yemeye çalışıyorum" şeklinde konuştu.

Spor camiasında koronavirüse yakalanan isimler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
siz vicdansız yanlı habercilikle ne kazanacaksınız merak ediyorum. muslera cumhurbaşkanımıza aşağılayıcı sözleri haber olay olmuyor bu olay.
kolaymı sanıyon aşı bulunması dümbük çalışanlara saygılı ol yagşak
KRUSE DE ALDIĞI PARANIN HAKKINI VEREMEYENLERDEN..MAÇ SEÇİYOR TAKIMA DA ISINAMADI..HASANALİ TOLGA TOLGAY RODRİGEZ İSLA DİRAR İLE BERABER GİDEBİLİR..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler