HABER

Ferhunde Leyla'yı zor durumda bırakıyor

İzlenme rekorları kıran Yaprak Dökümü'nün bu haftaki bölümü yine nefes kesecek...

Ferhunde Leyla'yı zor durumda bırakıyor

Dizinin bu haftaki bölümünün özeti şöyle:

Leyla’nın hamile olduğunu öğrenen Oğuz, haberi sevinçle karşıladığı halde, Leyla’yla birlikte zorlu bir dönemece girdiklerinin bilincini de varırken olayı öğrenen Hayriye Hanım panik halde İstanbul’a dönme kararı alır.

[

****](http://video.mynet.com/dumidumi/Yaprak-Dokumu-136-Bolum/430209/)

[

****](http://aktuel.mynet.com/galeri/magazin/turkiye-den/yaprak-dokumu-hamilelik-leyla-yi-zor-durumda-birakiyor/101/123483/)

Hayriye Hanım’ın endişesini fark eden Fikret, annesinden gerçeği öğrenirken Cevriye Hanım da konuşmalarına tanık olur. Nasıl bir adım atılacağına karar verilene değin, sır olarak kalması istenen bu gerçeğin Cevriye Hanım tarafından öğrenilmesi her şeyi değiştirir. Önce Tahsin, sonra da Necla, Leyla’nın hamile olduğunu öğrenirler.

Ali Rıza Bey’in gözlerine bakmak, onu bir kez daha hayal kırıklığına uğratacağını düşünmek, Leyla için en dayanılmaz bir durumdur. Oğuz, haberi sevinçle karşıladığı halde, Leyla’yla birlikte zorlu bir dönemece girdiklerinin de farkındadır.

Ali Rıza Bey bir kez daha kendisinden saklanan gerçeklerden habersiz, sağlık sorunlarıyla ilgilenmektedir. Kimseye yaşadığı ciddi sorunları hissettirmemeye özen göstererek, tedavi sürecine başlar. Şevket’le yeniden bir araya gelmek için adımlarını sıklaştıran Ferhunde’nin de Leyla’nın durumunu öğrenmesiyle Leyla artık bir karar vermesi gerektiğini anlar. Yaprak Dökümü, 30 Aralık Çarşamba günü 20:15'te ekranda olacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön