Fındıklı merdivenlerini kim boyadı?

Rengarenk haliyle büyük ilgi gören Fındıklı merdivenleri griye boyandı. Beyoğlu Belediyesi bir açıklama yaparak merdivenleri kendilerinin boyamadığını söyledi.

Fındıklı merdivenlerini kim boyadı?

Fındıklı'dan Cihangir'e çıkan merdivenleri LGBT hareketinin sembolü olan gökkuşağı bayrağının renklerine boyanmıştı. Rengarenk merdivenler İstanbulluların büyük ilgisini çekti.

Her gün onlarca kişi fotoğraf çektirmek için merdivenlere koştu. Ancak mahalleli bu sabah kötü bir sürprizle karşılaştı. Kaldırımların tekrar griye boyandığını görüldü.

Merdivenlerin tekrar griye boyanması sosyal medyada büyük tepki çekerken, herkes boyama işleminin Beyoğlu Belediyesi tarafından yapıldığını düşündü. Ancak belediyenin açıklaması herkesi biraz daha hayrete düşürdü.

Beyoğlu Belediyesi boyama işlemiyle kendilerinin bir ilgisi olmadığını, konunun araştırıldığını açıkladı. Şimdi büyük ilgi gören merdivenleri eski haline kimin ya da kimlerin getirdiği merak konusu.

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 72 yorum
nasıl böyle birşey yaparlar, hemen gidip oraya çadır kuralım, tuvaletimizi sağa sola yapıp kokudan yürünmeyecek hale getirelim ama adımız çevreci protesto olsun, sonra kaldırım taşlarını sökelim, polise sapanla çivili top atalım, belediye otobüslerini devirelim, sivil araçları kullanılmaz hale getirelim,, polis karşılık verip biber gazı sıkarsa polis şiddeti varrrrr diye viyaklarız, sonra sosyal medyadan yalan fotograflar yükleyiz, şurda toma ezdi, burda polis bilmemne yaptı deriz, böylece aklı kıt olanlarıda alırız aramıza, sonra chp milletvekilleri gelir bize harçlık dağıtır. hücummm!
Taksime astıkları paçavralara ve PKK nın pislik bayrağına benzemiş.Sanat bunun neresinde? Merdivenleri boyamak ne zamandan beri sanat oldu??? saçma bir renk karışımı.Aynen netekim diyen bir darbecinin resimleri gibi.........
sanat mı ?
biraz fizik öğren ondan sonra Allahın renklerini pkklı yapma.
bu düşüncelerinle askeri vesayetten ne farkın var? sorsalar dibine kadar demokrat kesilirsin.bu cümlelerinden sonra benim için senin fikirlerinin bir değeri yok.
şimdi sakince goole a gökkuşağı renkleri yazıp arama yapın!!!!!!!!!!! aklıma hoşaftan anlamakla ilgili özlü sözümüz geldi!!!
çok iyi olmuş doğal taş rengi..benim orada başım dönerdi kesin...
bir git cahil. Renkli olmasının ne zararı var .
gitmeeee:)
rada neden beyaz yok? bunu yapan az pkk lı gibi her ne kadar mavi turuncu da araya koyduysa daha çok pkk renkleri konulmuş.
Nasıl bir psikolojik bunalımdasın bilmiyorum ama gökkuşağı renkleriden beyaz yoktur
yuhhhh yani, bunuda bir şeye bağlamışsın ya pes doğrusu sana
norveçli sen nefes bile alma. madem o renkleri onlarla özdeşleştirip nefret ettin bence onların soluduğu havayıda alma kes kafanı kurtul :D
yuh!
baĞzı renkleri PKK size kendi renği diye aşılayabilmişse HELAL OLSUN :-)
sen hiç gökkuşağı renkleri diye bir şey duydun mu????
ısaac newton isimli ingiliz fizikçi güneş ışığını prizmadan geçirerek güneşin yedi rengini bulmuştur bunlar sarı kırmızı turuncu mavi mor yeşil ve laciverttir.Allahın gökkuşağının renklerini pkk gibi sapık cani ruhsuz insanlar topluluğunun kıytırık bez parçasının renkleri ile bağdaştırmak çok salakça geldi bana.
bende boyamak isterdim ne öyle rengarenk merdiven
Gayların ne işi var Türkiye'de Hollanda ya gitsin merdiveni beğenmeyen
15 yıldır bu devlete hizmet ediyorum kamuda. Bu işim var!
kim resim çektirmek için koşmuş bu memleketin yarısı lezbiyenmiş gibi bir haber. İyi valla herkes kendi kafasına göre badana boya yaparsa ne ala.
sen ne geri kafa bişisin ?
#direnmerdiven
Rengarenk yapanları kutlamaları gerekirken, şunların yaptığına bak..
O ABUK SUBUK RENKLERE KİM BOYADI DİYE SORMUYORSUNUZDA,DOĞAL RENGİNE KİM DÖNDÜRDÜ DİYEMİ SORGULUYORSUNUZ..?
gri renk bile değil biliyor musun şekerim :* o "abuk subuk" dediklerinse gerçek renkler. oğğğğğ yazık sanaaa :D :* tatlısınn ama en azından renklerden yoksun olduğunun farkındasın. bir an önce renklere kavuşman için dua ediyorum. allah yar ve yardımcın olsun gri ciğiimmm :*
"EŞŞEK HOŞAFDAN NE ANLAR" BU ANGUTLAR DA SANATTAN NE ANLAR...
sen anlıyon hoşaftan yeter.
aslı eşşek hoş laftan ne anlar.
BAKINCA İÇİMİZ AÇILIYORDU,YAZIK OLMUŞ
RENKLERİ KURDİSTAN BAYRAGINI ANIMSATIYOR GARİBİM BAŞKAN FIRÇA YEDİ TABİ HEMEN TEKRAR ESKİ HALİNE BOYATI :))
ne alaka arkadaşım orda kaç tane renk var komikleşiyorsunuz bazen
:-D Komedisiniz yaw
merdivenlerin üstünde çadır kurup bu kararı protesto edin...
BEYOĞLU BELEDİYESİNİN BÜYÜK BAŞARISI HALKA HİZMET BÖYLE OLUYORMUŞ DEMEK.YAZIKLAR OLSUN.BÖYLE GÜZEL ÇALIŞMALARI YOK EDEREK BELEDİYECİLİK YAPTIKLARINI ZANNEDEN ÇİRKİNELER GURUR DUYUN KENDİNİZLE
neresi güzel gri daha güzel olmuş
İyi olmuş, yoksa orası godoşların mekanı olurdu.
bu gökkuşağı sadece lgbt lilerinmi ? hiç biriniz çocukken gökkuşagı görünce sevinmedinizmi ? boyuyan adam bile ben sadece güzel olsun diye boyadım lgbt ile alakası yoktur diyor, millet halen burda yok pkk bayragına benzemiş yok lgbt yok bilmem nee. yazık benim milletime , artık renklerinde altında birşey ler aramaya başlamış.
gine boyarlar :)
PAPUAYENİgine mi:)))))
renkli merdivenleri ilk gördüğümde yabancı bir ülke sanmıştım.Hollandada zannedersem küçücük bir deniz kızı heykelini bile milyonlarca turist ziyaret ediyor.Harika bir sanat vardı orada.Hangi zevksiz griye boyadıysa yuh hatta tüh sana diyorum.
İşin gücün yokmu senin başka beyoğlu belediyesi senin yaa
#merdivenlerimedokunma
Bizim millet Esek hosaftan ne anlar hesabi iste.
griye boyanmasına kim tepki gösterdi merak ediyorum. habere bak...
güzel olan işleri bozmak yadırgamak begenmemek bizim işimiz
L.G.B.T bireyleri vardır var olacaktır. . varlığınada alışacaksınız renklerinede alışacaksınız .
sen başörtüsüne türbana karşı çıkmıyormusun bir siyasi ideolojinin simgesi diye.. e işte bende karşı çıkıyorum LGBT nin logosunun renkleri diye... sorun var mı ?
gri renk dinlendirici bir renktir,gökkuşağı rengi ise yanıltıcı renk armonisidir.yaşlı ve orta yaş üstü insanlar o renkli merdivenden inemezler,merdiven her yaşa ve her kişiye hitap etmeli,belli bir zümre kendi konumunu düşünecek kadar da bencil olmamalı dimi???
kamera yokmuymuş oralarda mutlaka kayıt edilmiştir
gri ise kesin polis boyamıştır :D
Ananda mı o yüzden gri renkte dolanıyor. vah vah.
Baba güzelmiş kime batmış ki...
adamların içleri giri ....kafaları siyah dolu....ne beklersin ki...
Kimi kandırıyorlar ya? belediyenin resmi plakalı aracı boyaları getirirken gördük biz
LGBT (ya da GLBT), "lezbiyen", "gey", "biseksüel" ve "transgender" kelimelerinin baş harfleridir.Bu bazen LGBTT (lezbiyen, gey, biseksüel, transseksüel ve travesti) şeklinde de yazılır.1900'lardan itibaren kullanılmaya başlandı. LGBT, LGBT hakları mücadelesinde kullanılan çatı kelimedir. KAYNAK:WİKİPEDİ
ayyy ne kadar bilimselsiiinnn :* şimdi o zaman biz lgbt liler ne yaparlarsa yapsınlar karşı mı çıkalım? sana sormadan hareket etmek istemedim şimdi. ne de olsa bu dünyada onlardan çok senin hakkın var ya. altar yaltar :*
Yahu yukarıdaki iki fotoğrafa bakar mısınız? Hangisi daha ilgi çekici ve bir güzelliğe sahip? LGBT bayrağının renkleri diye silmek mi lazım yahu. Bana göre bu bir sanattı. Buraya bakan çoğu insan LGBT bayrağı olarak değil bir güzellik olarak bakmışlardır. Ama devletimiz çoğu şey de olduğu gibi bunu da kapattı. Sanatsız ve bilimsiz bir toplum gelişemez, karanlıkta batıp gider. Medeniyetin temeli bilim ve sanattır.
Ben bunu hiç anlayamıyorum???Bu güzellik neden bozulur.
estetik denen bişey yok ki bizim insanımızda
Arkadaşlar renkler gerçekten çok güzel duruyor ve insanın içini açıyor. Ancak o merdivenden yaşlı insanlarda inip çıkıyor renkler dikkatlerini dağıtıp düşmelerine neden olabilir. Renkler gerçekten çok güzel bir tarafı renkli bir tarafı gri olsa çok güzel olur :)
BOYAYAN ADAM EŞCİNSELLİK RENGİ OLDUĞUNDAN HABERİM YOKTU DEMİŞTİ BELEDİYE ÖYLE ZANNETTİ GALİBA
sosyal medya iin içine irerse hemen degişsin..hımmm çok ktü..
işte MERDİVEN.leri BOYAYAN (BEYOĞLU BELEDİYESİ.nin) YOBAZ ve BAĞNAZ.ları AŞAĞIDA vereceğim LİNK.e girin ve BAKIN http://www.radikal.com.tr/turkiye/findiklidaki_merdivenler_griye_boyandi-1148476
Diğer Haberler