HABER

Finlandiya'dan düşese şok doğum hediyesi

Finlandiya Hükümeti Cambridge Düşesi Kate Middleton'a doğum hediyesi olarak prezervatif gönderdi.

Finlandiya'dan düşese şok doğum hediyesi

Prens Williams ve eşi Catherine Williams'in bebeklerini kucaklarına almalarına sayılı günler kala kraliyetin düzenleyeceği doğum öncesi partisi için çifte hediyeler gelmeye başladı.

FİNLANDİYA'DAN İLGİNÇ HEDİYE

Finlandiya Sosyal Güvenlik Servisi Kela'nın çifte gönderdiği paket ise büyük sürpriz oldu. Paketin içinden bir kutu da kondom çıktı. Topluluğun notu ise "Kela Cambridge Dük ve Düşes'ini kutlamak istiyor" şeklindeydi.

Prens William ve Kate ise hediyeyi sıcak karşıladı. Çiftin sözcüleri, "İyi düşünülmüş bir jest ve bunun için minnettarız" açıklamasını yaptı. Kela'nın gönderdiği paketin içindeki diğer hediyeler ise, başlıklı banyo küveti, saç fırçası, bebek bezi, pişik krem, diş kaşıma oyuncağı ve resimli bir kitap .

AÇIKLAMA GEREĞİ HİSSETTİLER

Hediyenin tartışma yaratması üzerine Finlandiya'nın Londra'daki büyükelçilik sözcüsü konuya açıklık getirme gereği duydu. Sözcü, "Finlandiya'da doğum yapan her anneye bir hediye paketi verilir. Paketin içinde prezervatif de bulunur. Bununla, doğum yapmış olsanız dahi tekrar hamile kalabilirsiniz mesajı verilmek istenir" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön