FIT ’18 - Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı başlıyor

Üretim anlayışını dönüştürecek yenilikçi çözümlerin tanıtılacağı FIT ’18- Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, 22-25 Şubat’ta Fuar İzmir’de başlıyor.

FIT ’18 - Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı başlıyor

İstanbul, 6 Şubat (DHA) - Üretim anlayışını dönüştürecek yenilikçi çözümlerin tanıtılacağı FIT ’18- Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, 22-25 Şubat’ta Fuar İzmir’de başlıyor.

FIT ’18 kapsamında, Endüstri 4.0’ı yakalayacak çözümler sunan girişimlere de kendilerini tanıtma fırsatı sunuluyor.

Girişim Pazaryeri adı altında oluşturulan Startup Lounge, başvurular arasından seçilen genç girişimcilere; potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılar ile tanışma olanağı sağlayacak.

Girişim Pazaryeri’nde yer alan 40 girişim içerisinden seçilecek 10 girişim ise, FIT Zirvesi Girişim Yarışması’nda sahneye çıkarak ilk üçe girmek için Teknoloji Girişimcileri ve İş Adamları Derneği (TEKGİAD) tarafından oluşturulan jüriye sunum yapacak.

FIT ’18 otomasyondan elektrik-elektronik ve enerjiye, hidrolikten bina otomasyonu ve metal işlemeye kadar pek çok alanda ziyaretçilere, sektörlerindeki en son ürün ve hizmetleri bir arada görme ve değerlendirme olanağı sunacak. Ayrıca makineler arası iletişim ve yapay zeka gibi üretim ve hizmet biçimlerini değiştirmeye aday pek çok yeni teknoloji, FIT ’18’de ziyaretçilere tanıtılacak.

FIT ’18 çatısı altında aşağıdaki yer alacak olan dört fuar ise, Otomasyon Fuarı, Elektrik FIT ’18 - Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı başlıyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler