Fitness salonunda kürtaj

Kahramanmaraş'ta bir doktorun, 2 aylık hamileye fitness salonunda kürtaj yaptığı iddia edildi

Fitness salonunda kürtaj

Kahramanmaraş'ta bir kadın doğum uzmanının, 2 aylık hamileye fitness salonunda kürtaj yaptığı iddia edildi. Alınan bilgiye göre, Türkoğlu ilçesinde yaşayan 2 aylık hamile Nurhayat M. (27), özel bir hastanede çalışan kadın doğum uzmanı F.K'den randevu istedi.

Doktor, çocuk sahibi olmak isteyen ve 8 yıldır tedavi gören kadının Bahçelievler Mahallesi'ndeki bir fitness salonuna gelmesini istedi. Genç kadın belirtilen adrese giderek rahatsızlığını anlattı.

Kadını muayene eden doktor iddiaya göre, "kürtaj yapılması gerektiğini ancak çalıştığı hastanede ücretin yüksek olduğunu, aynı işlemi burada yarı fiyatına yapabileceğini" söyledi.

Nurhayat M, doktorun teklifini kabul ederek fitness salonuna kürtaj oldu. Operasyonun ardından evine dönen genç kadın, ağrıları geçmeyince 5 gün sonra Türkoğlu Kemal Beyazıt Fizik Tedavi Hastanesine kaldırıldı.

Nurhayat M, daha sonra doktor F.K'nin çalıştığı özel hastaneye sevk edildi. Nurhayat M, dış gebelik ve iç kanama teşhisiyle ameliyat oldu. Hastaneden taburcu edilen Nurhayat M, AA muhabirine yaptığı açıklamada, doktoru yaklaşık 8 yıldır tanıdığını ve çocuk sahibi olmak için tedavi olduklarını söyledi.

Doktor F.K'nin hiçbir önlem almadan kendisini fitness salonunda kürtaj yaptığını önü süren Nurhayat M, "Para için hayatımı tehlikeye attı. Çocuk sahibi olmanın hayalini kurarken başıma çok kötü olaylar geldi. Kendisini Sağlık Bakanlığına şikayet ettim" diye konuştu.

Bu arada doktor F.K. ise avukatı aracılığıyla, hakkındaki iddialara ilişkin açıklama yapmayacağını bildirdi. İl Sağlık Müdürü İlker Çitil ise iddialarla ilgili yargı sürecinin başlatığını belirtti. Doktorla ilgili idari soruşturma başlatıldığını vurgulayan Çitil, "Zaten doktor özel bir hastanede görev yapmaktadır. Gerekli soruşturmayı sürdürüyoruz" diye konuştu. (AA)

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
hayatını tehlikeye atan da sensin, doktoru yakan da...herşey yolunda gitseydi gidip şikayet etmeyecektin!
simdi doktorun sucu ne arkadasım senin aklın nerde? sen hem doktora git hem teklifini kabul et hiç olmadık bi yerde yaptır rahatsızlanınca şikayet et senin suçun tamamen doktor napsın sen kabul etme ya varya anlamıyorum Allah akıl dagıtırken bu insanlar nerdeydi neyle meşgullerdi
ee sende para için gitmedin mi oraya ...sorun olmasaydı ucuza kapattım diye sevinecektim. hastalanıncamı şikayet aklına geliyor.sabır ya rabbi
sende doktora faydan olsun diye mı gittin oralarda kürtaj oldun...Allah tan kork
F.K denen doktoru Maraş'ta herkes çok iyi tanır. Çok kadının ahını almış, psikolojisi bozuk bir bayandır kendisi. Umarım bu hatasının ve hatta öncekilerin de bedelini öder..
doktoru suçluyosunuz anladıkta ona giden kadınlara ne demeli arkadas akıl var mantık var ya fitness salonunda kürtaj olur mu kadının hiç mi aklı yok da doktara tamam demiş sonrada sikaytci oluyo önce sen akıllan yani hey allahım ya Allah akıl dagıtırken nerdeydi bu insanlar?
ferah kazancımı bu doktor
kazancı ise beklenir
yuhya :D neler oluyor arkadaş neresidne kürtaj yaptırmışlar merak ediom :D kadınların açtığı bayankupon adlı kupon sitesini gördünüzmü gözlerinize inanamayacaksınız kadınlar neler tutturmuş hemen aratıp bakın bayankupon diye
ALLAHIN GERİZEKALISI KADIN.SENİN BU EVRENDE OLMAN BİLE HATA.SONRA DA ŞİKAYET.HA Dİ ORDAN BE.
BURASI TÜRKİYE NAMUSSUZ ÇOK
amaliyat iyi geçseydi şikayet olmayacaktı...suça ortaksın bayan hamili...
bu OLAY TEZGAH BU tezgahı yapan da söz konusu kadının devlet hastahanesine eleman kiralayan şirket aracılığıyla hala devlet hastahanesin de çalışan yerel gazetecilik yapan kayınbiraderi olan bir vatandaştır.
İstedikleri zaman kredi notu açıklayamayacaklar
Diğer Haberler