HABER

FLO, 2010 yılında 20 yeni mağaza açacak

2009 yılında krize rağmen yatırımlarını sürdüren FLO Türkiye genelindeki mağaza ağını hızla genişletmeye devam ediyor.

59'uncu mağazasını Isparta IYAŞ Park Alışveriş Merkezi'nde hizmete sokan FLO Şubat ve Mart ayları içerisinde 3 yeni mağaza daha açacak. Türkiye'de ayakkabı marketi sistemini yaygınlaştırmayı hedeflediklerini belirten FLO Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Akça, "2010 yılında Türkiye genelinde 20 yeni mağaza daha açacağız. Amacımız, kaliteli ve moda ayakkabıları uygun fiyat avantajı ile tüketiciye sunmak" dedi.

Türkiye'de ayakkabı marketi sisteminin öncülüğünü yapan FLO, son mağazasını Isparta IYAŞ Park Alışveriş Merkezi'nde hizmete soktu. 5 Şubat'ta Pendik Pendorya AVM' de, 12 Şubat'ta Ankara'daki KentPark AVM' de ve Mart'ın ilk haftasında Airport AVM' de 3 mağaza daha açacak olan FLO bu açılışlarla Türkiye genelindeki toplam mağaza sayısını 62'ye yükseltmiş olacak.

2009 yılında yaşanan kriz ortamına rağmen Ankara'dan, Malatya'ya Adana'dan Bursa'ya kadar Türkiye'nin birçok ilinde mağaza açan ve yaptığı kampanyalarla dikkat çeken FLO 2010 yılında da mağaza yatırımlarına hız kazandıracak. Yeni yıla 4 açılış ile hızlı bir giriş yapan FLO Türkiye genelinde 20 yeni mağaza açmayı hedefliyor.

2010 yılı hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini söyleyen FLO Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Akça, mağaza yatırımları ile ilgili "Geçtiğimiz yıl yaptığımız kampanyalarla ve mağaza açılışlarıyla fark yaratmayı başardık. Amacımızın Türkiye'nin her yerinde kaliteli ve son moda ayakkabıları uygun fiyat avantajı ile tüketiciye sunmak. Bu amaç doğrultusunda 2010 yılında da mağaza yatırımlarımıza hız vererek 20 yeni mağaza açmayı planlıyoruz" dedi.

Geri Dön