HABER

Fotoğraf çektirirken can vermişti, son yolculuğuna uğurlandı

Fotoğraf çektirmek için çıktığı trenin üstünde elektrik akımına kapılarak hayatını kaybeden genç kız, son yolculuğuna uğurlandı. Ebru Demir, yaşanan talihsiz kazanın ardından ambulansla ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılmış, ilk müdahalesinin ardından ambulansla Ankara Numune Hastanesi’ne sevk edilirken Polatlı ilçesi yakınlarında yoldayken hayatını kaybetmişti.

Fotoğraf çektirirken can vermişti, son yolculuğuna uğurlandı

Eskişehir’de, fotoğraf çektirmek için çıktığı yük trenin üstünde elektrik akımına kapılarak hayatını kaybeden genç kız, bugün son yolculuğuna uğurlandı.

Eskişehir Şehit Hasan Önal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10’uncu sınıf öğrencisi Ebru Demir, yaşanan talihsiz kazanın ardından ambulansla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılmış, ilk müdahalesinin ardından ambulansla Ankara Numune Hastanesi’ne sevk edilirken Polatlı ilçesi yakınlarında yoldayken hayatını kaybetmişti.

Genç kızın cenaze namazı bugün Çamlıca Orta Camii'nde öğle namazına müteakip kılındı. Cenaze namazına ailesi ve yakınlarının yanı sıra genç kızın arkadaşları da katıldı. Tabutun üzerine bir süre beyaz duvak konulan Ebru Demir'in cenazesinde baba Gültekin Demir, gözyaşlarını tutamadı. Bu sırada baba Demir'in, "Resim çekileceğim diye gittin, bak şimdi bir sürü resmini çekiyorlar" demesi yürekleri dağladı.

Kılınan cenaze namazı sonrası genç kızın cenazesi toprağa verilmek üzere Karagözler Köyü'ne götürüldü.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
AYNI YERDE 10 SENE ÖNCE AYNI OLAY OLMUŞTU.GÜVENLİKÇİLER NE İŞ YAPAR BU ÜLKEDE.
herkesin gotunu beklemeye yetecek kadar guvenlikci sayisi yok bu ulkede
Özçekim şehidi
Yazık ya allah rahmet eylesin büyük lokma yiyip büyük söz söylememek lazım! Pisi pisine gencecik bir can yitip gitti
Geri Dön