Fotoğraf çektirmek isterken uçurumdan düştü

Denizli'de, fotoğrafını çektirmek için çıktığı yerden yaklaşık 150 metre aşağıdaki kayaların üzerine düşen kişi, hayatını kaybetti.

Fotoğraf çektirmek isterken uçurumdan düştü

Arkadaşlarıyla Çamlık Dağı Seyit Tepesi mevkisine gezmeye giden Turgut Küçükoğlu (32), 2. Seyir Tepesi'ndeki kayalıkların üzerine çıkarak fotoğraf çektirmek istedi. Küçükoğlu, bu sırada henüz bilinmeyen bir nedenle yaklaşık 150 metre aşağıdaki kayaların üzerine düştü.

Fotoğraf çekmek için bekleyen arkadaşı Hasan Hüseyin Erkan'ın haber vermesiyle olay yerine gelen sağlık ekiplerinin müdahalesine rağmen Küçükoğlu, yaşamını yitirdi. Arkadaşının ölmesiyle şoka giren Erkan, sağlık ekiplerince sakinleştirilmeye çalışıldı.

Küçükoğlu'nun kayalıklardaki cesedi, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekibi ve Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi tarafından yaklaşık 1 saat süren çalışmanın ardından bulunduğu yerden indirilip, otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı.

Aydın Devlet Hastanesinde sağlık memuru olarak çalışan Küçükoğlu'nun, memleketi Denizli'ye arkadaşlarıyla gezmek için geldiği öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
ALLAH RAHMET EYLESİN....
denizlide bu yerde hayatını kaybeden bir çok insan var 3 sene önce arkadaşımızı kaybettik bence önlem alınmalı çok yüksek bi yer ve kontrolsüz...
önlem mi alınmalı ? bekçi mi diksinler bariyer mi koysunlar, ne işi var orada foto çekiliyor, artistliğin lüzumu yok ama ALLAH rahmet eylesin, böyle bişey için ölmek acı verici..
Kardeşimize Allah rahmet eylesin.Mekanı Cennet olsun.
onlar atmıştır
doğan görünümlü şahin
Diğer Haberler