HABER

Fotoğraflar Antalya'dan! Sıcaklık 40 dereceyi buldu sahiller doldu taştı

Antalya'da sıcak havayı fırsat bilenler sahile akın etti. 40 dereceye ulaşan sıcak hava sebebiyle Konyaaltı sahili adeta doldu taştı.

Fotoğraflar Antalya'dan! Sıcaklık 40 dereceyi buldu sahiller doldu taştı

Antalya'nın Manavgat, Akseki, Gündoğmuş ve İbradı ilçelerindeki orman yangınları kontrol altına alındı. Antalya'nın dünyaca ünlü Konyaaltı sahili de yangınların gölgesinde eski yoğunluğunu kaybetmişti. Ünlü sahil yangınların kontrol altına alınmasının ardından yeniden normale döndü. Hava sıcaklığının 40 dereceye çıkmasını fırsat bilen vatandaşlar ve turistler sahile akın etti. Hınca hınç dolan sahilde eğlenenler, Akdeniz'in sularında serinledi. Bazıları ise sıcak kumsal üzerinde güneşlemeyi tercih etti.

13fe81c7-c942-4146-8f93-10b33d067261

"ORMAN YANGINLARINDAN ÖTÜRÜ ÜZÜNTÜLÜYÜZ"

Arkadaşı ile sahile gelen Mustafa Akçay, "Bu sıcak havada bir kartal güneşlenmesi yaptık. Orman yangınlarından ötürü duamızı da yaptık. Havalar sıcak, bugün rüzgarlı. Tek duamız Manavgat'ta yangınların sönmesidir" dedi. Hollanda'dan tatil için Antalya'ya gelen Kürşat Kalın, "Hava güneşli. Serinlemeye çalışıyoruz. Dalgalı bir deniz var. Orman yangınlarından ötürü üzüntülüyüz" sözlerine yer verdi.

31380573-f84d-442e-8722-4fe4eb35dec6

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
bir yangın olmuş kimin umrunda biz ne göndersek yardım için düşünürken insanlar eğlenmek için oralara gitmesi ben askerliğimi ne için yaptım sorgusu aklıma geliyor
Tatil bitince diyecekler virüs niye bu kadar çoğaldı niye kısıtlama geliyo alın örnek insanlarımız
ÜLKE ANTALYA İÇİN AĞLIYOR, ANTALYALILARIN YAPTIĞINA BAKIN
Geri Dön