HABER

Freni şaşıran kadın lokantaya böyle daldı!

Freni şaşıran kadın lokantaya böyle daldı!

ABD’nin California eyaletinde, panik yaparak fren yerine gaza basan kadın sürücü, öğle yemeği yiyen müşterilerin bulunduğu bir lokantanın içine girdi.

Ağustos ayında İzmir'de fren yerine gaza basan kadın sürücü banka şubesine dalmıştı.
Geçtiğimiz ay ABD'nin Teksas eyaletinin Austin kentinde alışverişe çıkan Mary Lee Fine adlı 86 yaşındaki kadın sürücü alış veriş merkezinde fren yerine gaza basarak arabasıyla havuza dalmıştı.
Bu kez de ABD’nin California eyaletinde, panik yaparak fren yerine gaza basan kadın sürücü, öğle yemeği yiyen müşterilerin bulunduğu bir lokantanın içine girdi.
Saniye saniye güvenlik kameralarına yansıyan olayda 3 kişi hafif yaralandı.

[Freni şaşıran kadın lokantaya böyle daldı!](http://haber.video.mynet.com/detay/Freni_sasiran_kadin_lokantaya_boyle_daldi/1384976/ "Freni şaşıran kadın lokantaya böyle daldı!") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")
Kaza, San Diego’nun Miramar bölgesinde önceki gün meydana geldi. Kontrolden çıkan gümüş renkli araç, önce lokantanın önündeki bir müşteriye çarptı. İş yerinin camlarını kırarak hızla içeri dalan otomobil, 2 kişiye daha çarptıktan sonra önüne çıkan sandalye ve masaları sürükledi. Araç güçlükle durabildi. Yaşananlar an be an güvenlik kameralarına yansıdı.
Lokantanın sahibi Raj Patel, “İlk anda şok oldum. Çarpmanın şiddetine rağmen kimsenin ciddi anlamda yaralanmamış olması mucize” dedi. Polis yetkilileri, sürücünün de olaydan yara almadan kurtulduğunu, ancak lokantada 25 bin dolarlık maddi hasarın meydana geldiğini açıkladı.
Cihan

Geri Dön