HABER

Fuhuş çetesinde şaşırtan isim

Dünyaca ünlü bir fast food zincirinin Genel Başkan Yardımcısı Fahhan Ö.’nün özel partilerde kızları seçip fuhuş çetesine dahil ettiği ortaya çıktı

Eskort kadın pazarlayan fuhuş çetesine yönelik operasyon kapsamında tutuklandıktan sonra 200 bin TL kefaletle serbest kalan uluslararası bir fast food zincirinin Dünya Genel Başkan Yardımcısı ve Bölge Başkanı Fahhan Ö.’nün, özel partilerde tanıştığı kızları çete elebaşı İona Elena Ses’le bağlantıya geçirerek fuhuş çetesine dahil ettiği öne sürüldü.

Fahhan Ö.’nün, fuhuş yaptırılan kadınlara yıldız veren şebeke jürisinin de başkanlığını yaptığı öne sürüldü.

61 kişi gözaltına alındı
Tutuklanarak gönderildiği Metris Cezaevi’ndeki işlemleri sürerken avukatların yaptıkları kefalet başvurusuyla cezaevinden çıkan Fahhan Ö.’nün “örgüt üyeliği ve fuhuşa aracılık etmek” suçlamasıyla savcılığa sevk edilmişti.

Geçen hafta polisin, yaptığı operasyonda 40’ı kadın 61 kişi gözaltına alındı.

7’si kadın 17 kişi tutuklandı. 4 ay önce başlatılan telefon ve fiziki takipte Romanya uyruklu Türk vatandaşı İona Elena Ses’in fuhuş çetesinin elebaşı olduğu belirlendi.

Çeteye kadın buldu Yapılan tespitlerin ardından başlatılan operasyonda ilginç bir isim gözaltına alındı. Uluslararası bir fast food zincirinin Dünya Genel Başkan Yardımcısı ve Bölge Başkanı Fahhan Ö.’nün sık sık birlikte olduğu çete elebaşı İona Elena Ses’le bağlantısı vardı. Tutuklandıktan sonra 200 bin lira kefaletle serbest kalan Fahhan Ö. kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön