Fuhuş çetesinin eline düştü! 5 ayda başına gelmeyen kalmadı

5 ay önce Türkiye'ye çalışmak için gelen Kırgız Malika N.'nın yaşadıkları dehşete düşürdü. 22 yaşındaki Kırgız kadın bir arkadaşının tavsiyesiyle Antalya'dan bir adamla iletişime geçti. İş bulacağını düşünen genç kadın fuhuş çetesinin eline düşeceğinden habersizdi. Bir müteahhitle tanıştırılan Malika fuhuş talebini reddedip direnince defalarca dövüldü. Öldüresiye dövülen kadının kafasına demir çubukla vurup yol kenarına attılar. 3 beyin 4 estetik ameliyat geçirdi, hala psikolojik tedavi görüyor.

Fuhuş çetesinin eline düştü! 5 ayda başına gelmeyen kalmadı

Çocuk bakmak amacıyla geçen yıl aralık ayında Türkiye’ye gelen 22 yaşındaki Kırgız Malika N., bir arkadaşının tavsiyesiyle Antalya’da kendisine iş bulması için bir adamla bağlantı kurdu. O ana kadar fuhuş çetesinin eline düştüğünü fark etmeyen genç kadın, önce bir müteahhitle tanıştırıldı.

DEFALARCA DÖVÜLDÜ

Gazete Habertürk'ün haberine göre müteahhitle fuhuş talebine direnen Malika, araçta öldüresiye dövüldü. Kafasına defalarca demir çubukla vurulan Malika, Korkuteli yolunun kenarına atıldı. Yoldan geçenler tarafından bulunan Malika, jandarma tarafından Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

SOSYAL MEDYADA ANNESİ BULUNDU

Üzerinde hiçbir belge bulunmayan Malika’nın kimliği, sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlarla ortaya çıktı. Malika’ya Antalya Yardımlaşma ve Dayanışma Platformu ile Umay Dayanışma ve Yardım Derneği sahip çıktı.

3 BEYİN 4 ESTETİK AMELİYAT OLDU

Malika’nın 3 beyin ve 4 estetik ameliyatı ile hastanede kalma ücretleri Türk hayırseverler tarafından karşılandı. Malika’nın sosyal medya vasıtasıyla bulunan annesi Adila N., Türkiye’ye getirildi. Hastaneden 58 gün sonra taburcu edilen Malika, halen fizik tedavi ve psikolojik tedavi alıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
bunu yapanları ömür boyu hapse tıkacaksın birdaha kimse yapmaya cesaret edemez. kanunlar bozuk olunca insanlarda bozuk oluyor.
Yapanın yanına kar kalmaz umarım. Yakalanan soysuzlar aynı şekilde cezalandırılmalı.
Ülkemin durumu işte
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler