HABER

Futbolda haftanın programı

Futbolda, Turkcell Süper Lig ve Türk Telekom Lig A'da 11. hafta maçları yapılırken, Lig B'ye ise 12. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, Turkcell Süper Lig, Türk Telekom Lig A ve Lig B'de haftanın programı şöyle:

-Turkcell Süper Lig-

28 Ekim Cumartesi:
19.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Ali Sami Yen)

29 Ekim Pazar:
14.30 Konyaspor-Ankaraspor (Konya Atatürk)
16.00 Gaziantepspor-Sivasspor (Kamil Ocak)
19.00 Vestel Manisaspor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)
14.30 Kayserispor-Bursaspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
14.30 Ankaragücü-Kayseri Erciyesspor (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Beşiktaş-Sakaryaspor (BJK İnönü)
14.30 Denizlispor-Antalyaspor (Denizli Atatürk)

30 Ekim Pazartesi:
20.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Hüseyin Avni Aker)

-Türk Telekom Lig A-

28 Ekim Cumartesi:
13.00 Uşakspor-Malatyaspor (1 Eylül)
13.30 Akçaabat Sebatspor-Elazığspor (Fatih)
13.30 İstanbulspor-Kasımpaşa (Bahçelievler)

29 Ekim Pazar:
13.30 Eskişehirspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Eskişehir Atatürk)
13.30 Orduspor-Altay (19 Eylül)
13.30 Türk Telekomspor-Diyarbakırspor (Türk Telekom)
13.00 Karşıyaka-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (İzmir Atatürk)
13.00 Mardinspor-Samsunspor (21 Kasım)

30 Ekim Pazartesi:
18.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Kocaelispor (Atatürk Olimpiyat)

-Lig B-

1. Grup
-------
28 Ekim Cumartesi:
13.30 Eyüpspor-OYAK Renaultspor (Eyüp)

29 Ekim Pazar:
13.30 Küçükköyspor-Etimesgut Şekerspor (Küçükköy)
13.30 İnegölspor-Yalovaspor (İnegöl)
13.30 Fatih Karagümrük-Dardanelspor (Vefa)
13.30 Sarıyer-Güngören Belediyespor (Yusuf Ziya Öniş)

2. Grup
-------
28 Ekim Cumartesi:
13.30 İzmirspor-Tarsus İdmanyurdu (Altay Alsancak)

29 Ekim Pazar:
13.30 Fethiyespor-Alanyaspor (Fethiye)
13.30 Marmaris Belediyespor-Muğlaspor (Marmaris)
13.30 Nazilli Belediyespor-Bucaspor (Nazilli)
13.30 Mersin İdmanyurdu-Turgutluspor (Tevfik Sırrı Gür)

3. Grup
-------
29 Ekim Pazar:
13.30 Kardemir Karabükspor-Boluspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
13.30 Pendikspor-Zeytinburnuspor (Kartal)
13.30 Gebzespor-Darıca Gençlerbirliği (Gebze-Seyircisiz)
13.30 Çankırı Belediyespor-Kartalspor (Çankırı Atatürk)
13.30 Keçiörengücü-İstanbul Maltepespor (Aktepe)

4. Grup
-------
29 Ekim Pazar:
13.30 Yeni Kırşehir-Erzincanspor (Ahi)
13.30 Tokatspor-Pazarspor (Gaziosmanpaşa)
13.30 Giresunspor-Ünyespor (Giresun Atatürk)
13.30 Arsinspor-Erzurumspor (Arsin)
13.30 Yimpaş Yozgatspor-Kırıkkalespor (Şehir)

5. Grup
-------
29 Ekim Pazar:
13.30 Cizrespor-Adana Demirspor (Cizre)
13.30 Siirtspor-Hatayspor (Kurtalan)
13.30 Şanlıurfa Belediyespor-Şanlıurfaspor (11 Nisan)
13.30 İskenderun Demirçelikspor-GASKİ Spor (5 Temmuz)
13.30 Adıyamanspor-Kahramanmaraşspor (Altınşehir)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön