SPOR

Galatasaray-Chelsea maçı biletleri karaborsada! Galatasaray-Chelsea maçı bilet fiyatları

Galatasaray-Chelsea maçı biletlerinde deprem. Galatasaray-Chelsea maçı biletleri karaborbaya düştü. Galatasaray-Chelsea maçı biletlerinde flaş gelişme.. Galatasaray-Chelsea maçı biletleri karaborsada tavan yaptı.

Galatasaray-Chelsea maçı biletleri karaborsada! Galatasaray-Chelsea maçı bilet fiyatları

Galatasaray-Chelsea maçı biletleri karaborsada tavan yaptı. Galatasaray-Chelsea maçı biletleri karaborsada 2000 TL'ye alıcı buluyor.

Galatasaray - Chelsea maçı öncesi internet üzerinden bilet satışı yapan bazı siteler korsan bilet satıcılarının ve taraftarların yeni kullanım aracı haline geldi.

Galatasaray ile Chelsea arasında Çarşamba günü oynanacak kritik Devler Ligi mücadelesi öncesi bilet trafiği ilginç boyutlara ulaştı. Bazı internet sitelerini kullanan taraftarlar ve karaborsacılar ellerindeki biletleri satışa sundu. Rakamlar bu maçla birlikte tavan yaptı. Bu oluşumlar kulüplerin de dikkatini çekiyor.

3000 TL'YE VIP BİLET
400 TL ile başlayan bilet fiyatları Batı ve Doğu Alt tribününe kadar devam ederken bu bölgedeki biletler için 2000 ve 3000 TL fiyat biçildi. Bu tribünler için sezon başı satılan kombinelerde fiyatlar 2000 - 3000 TL arasındaydı.

KORSAN BİR ŞEKİLDE KOMBİNE DE KİRALIYORLAR
Taraftarlar bu korsan sitelerde kendi kombinelerini de kiralarken, Pegasus üst tribünde yer alan kombinelerin maçlık kirası 750 TL olarak dikkat çekti. Bu tribüne ait kombineler bu sezon 600 ile 750 TL arasında satışa sunulmuştu.

İşte karaborsaya düşen fiyatlar

MAÇ ÖNCESİ AÇIKLANAN RESMİ FİYATLAR

Kategori 1 (YEMEKLİ VIP)
800,00 TL
Kategori 2 (VIP)
600,00 TL
Kategori 3
480,00 TL
Kategori 4
300,00 TL
Kategori 5
200,00 TL
Kategori 6
120,00 TL

Galatasaray - Chelsea maçı iddaa oranları şu şekilde:

Melo ile Emre'nin olayı aynı değil

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler