HABER

Galatasaray, Samsung ile anlaştı

İSTANBUL (İHA) - Galatasaray, Samsung Electronics ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen imza töreninde Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Samsung Türkiye Genel Müdürü C.S. Lee ve futbolculardan Hasan Kabze, Ümit Karan ve Okan Buruk katıldı.

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, imza töreninde yaptığı açıklamada, Samsung firmasının Türkiye'de sadece Galatasaray'a sponsor olduğunu belirterek, bu sponsorlukla gelecekteki birlikte yürüyüşlerinin ilk adımını gerçekleştirdiklerini söyledi.

Samsung Türkiye Genel Müdürü C.S. Lee ise, Olimpiyat Oyunları ve futbolda Premier Lig temsilcisi FC Chelsea'nin sponsoru olduklarını dile getirerek, "Dijital teknolojide dünya lideri olan Samsung, küresel ölçekte ciddi oranda da büyümeye devam ediyor. Bu doğrultuda topluma karşı sorumluluğumuz da başarımıza parallel olarak artıyor. Biz de bunun bilincindeyiz.

Sporun yaş, ırk ve cinsiyeti ne olursa olsun tüm insanları birleştirmede eşsiz bir rolü olduğuna inanıyoruz. Tüm spor etkinliklerini tutkulu bir biçimde destekliyor ve kurumsal anlamda sponsorluk anlaşmaları yapıyoruz. Olimpiyat Oyunları ve futbolda Premier Lig temsilcisi FC Chelsea'nin sponsoruyuz. Türkiye'nin UEFA Şampiyonu olmuş, köklü ve önde gelen kulüplerinden biri olan Galatasaray'a destek vermekten dolayı onur ve mutluluk duyuyoruz" diye konuştu.

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, imza töreninde Samsung Türkiye Genel Müdürü C.S. Lee'ye arkasında isminin yazılı olduğu bir Galatasaray forması hediye etti.

Samsung Electronics firması, sponsorluk anlaşması kapsamında Galatasaraylı futbolcular, teknik heyet ve idari personele cep telefonu, kulübe de sıcak havayla su ve deterjan kullanmadan da çamaşır yıkayabilen çamaşır makinası, lazer yazıcısı ve LCD televizyon hediye etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön