SPOR

Galatasaray taraftarı isyanda

Spor Toto Süper Lig'de Antalyaspor ile deplasmanda karşı karşıya gelen Galatasaray'da ara transfer döneminde kadroya kattığı Burdisso, sarı-kırmızılı taraftarların eleştirilerin odağındaki isim oldu."

Galatasaray taraftarı isyanda

Spor Toto Süper Lig'de Antalyaspor ile deplasmanda karşı karşıya gelen Galatasaray'da ara transfer döneminde kadroya kattığı Burdisso, sarı-kırmızılı taraftarların eleştirilerin odağındaki isim oldu.

[Maçtan Fotoğraflar![MP Antalyaspor-Galatasaray](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2120796/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/mp-antalyaspor-galatasaray-153389-myspor)

Galatasaray formasını bir lig maçında ilk kez Antalyaspor karşısında sırtına geçiren Burdisso, Antalyaspor'un Tita ile bulduğu golde yaptığı müdahale hataları ile gündeme oturdu. Antalyaspor maçının ilk yarısında sık sık pozisyon hataları yapan Burdisso'ya tepki gösteren Galatasaray taraftarı, Beşiktaş'a kiralanan Dany için de ilginç yorumlarda bulundu.

Burdisso transferinin hatalı olduğunu ve takıma bir şey kazandırmayacağı görüşünü savunan bazı sarı-kırmızılı taraftarlar, "Burdisso, Galatasaray'ın futbolcusu değil. Dany, 10 tane Burdisso eder" yorumlarında bulundu. Burdisso, Antalyaspor karşısında ilk yarı boyunca 7 top kaparken, sarı-kırmızılı takımın en çok koşan 3'üncü oyuncusu oldu.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler