HABER

Galatasaray USA hedef büyüttü

ABD’de 2001 yılında kurulan taraftar derneği ‘Galatasaray USA’ hedef büyüttü.

Galatasaray USA derneği dün New York’ta düzenlediği basın toplantısında yeni yönetim kurulunu açıkladı ve ABD’de yaşayan Galatasaray’lıları bir araya getirecek yeni projelerini açıkladı. Galatasaray USA’in yeni yönetimi şu isimlerde oluştu :

Başkan Tolga Sağıroğlu, Nermin Eren (İkinci Başkan), Suat Günerden (Genel Sekreter), Ahmet Bodur (Organizasyon Komitesi Başkanı), Serdar Ektik, Uğur Aksu, Levent Sertbaş, İsmail Uslu, Emin Kahyaoğlu, Burhan Özgünaydın, Kasif Kalkavan ve Ahmet Gürler.

16 Ocak’ta, New York Sheraton Towers Otelinde düzenlenencek baloda ABD’de yaşayan yaklaşık 500 taraftarın katılacağını belirten Galatasaray USA yönetimi, Baloyu geleneksel hale getireceklerini söyledi.

Konuyla ilgili ANKA’ya bilgi veren Galatasaray USA Organizasyon Komitesi Başkanı Ahmet Bodur, ‘Yeni yönetimle birlikte ABD’de yaşayan Galatasaray’lı taraftarları bütünleştirecek yeni projelere imza atacağız. 16 Ocak’taki Baloda, Bengü bir konser verececek, yıldız futbolcularımızın imzalı formaları açık arttırma yoluyla satışa çıkacak. Galatasaray ürünlerini satacağız. Çok büyük ilgi var biletlerin yarısı satıldı.’ dedi.

Bodur, Baloya Galatasaray yönetiminden Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ’ın da katılacağını belirterek, “Başkan Adnan Polat’da çok gelmek istiyor. Ancak henüz kesin değil.’ diye konuştu. Bodur, Galatasaray USA derneği olarak bir çok yeni projeye imza atmak istediklerini de belirterek, ABD’de Galatasaray Spor Okulu açmak istediklerini söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön