SPOR

CANLI

Galatasaray'ı şoke eden karar

Galatasaray Kulübü'nün sadece 1.798 TL'lik bir borç yüzünden icraya verildiği ortaya çıktı.

Galatasaray'ı şoke eden karar

Galatasaray Kulübü ile ilgili ortaya çıkan bir belge, görenlere 'yok artık' dedirtti...

Üzerinde İstanbul 2. İcra Müdürlüğü damgası bulunan belgelerde Sarı - Kırmızılı kulüp hakkındaki ödeme emri yer alıyor. Belgeleri dikkatle inceleyenler büyük bir sürprizle karşılaşıyor. Zira söz konusu borcun tutarı sadece 1.798 TL...

Bir kurye şirketi 851.13 TL ve 946.87 TL'lik iki ayrı faturayla belgelenen toplam 1.798 TL'lik alacağı ödenmediği gerekçesiyle, Galatasaray Kulübü'nü icraya verdi. Sarı kırmızılı kulüp söz konusu rakamı yasal faiziyle birlikte en kısa sürede şirkete ödemek zorunda. İtiraz durumunda ise olay mahkemeye taşınacak.

YÖNETİCİLER: BİZİ UYARMADILAR

Konu ile ilgili olarak görüşülen Sarı - Kırmızılı yöneticiler olayı doğrularken, "İcraya veren şirketin yetkilileri bize uyarıda bulunmadı. Uyarsalardı o para hemen ödenirdi" diye konuştular.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Para olmayınca o para bile çok gelir insana.yöneticiler doğru söylemiyor bence.haberleri vardır ama oyuncuların alacakları ödenmediği için bı kadarı bile kasada yoktur bence.
millet icraya mı verip parasını tahsil edecek. muhasebe birimindekileri derhal kovun
koskoca takımın düştüğü hallere bakın.ciddi bi adam yokmu borcuna düşkün.kibir hukuktan üstün olsaydı zenginler suçsuz görülürdü,yazık yaaa
Takım
O
Av
P
Geri Dön