Galaxy Note 3 pili nasıl olacak?

Samsung Galaxy Note 3’te çok güçlü bir pilin kullanacağı beklentisi hakim olmuş durumda peki gerçekten Galaxy Note 3 ekranı gibi dev kapasiteli bir pille donatılacak mı?

Galaxy Note 3 pili nasıl olacak?

Samsung’un dev ekranlı akıllı telefonlarının en son temsilcisi olacak olan Galaxy Note 3 için artık geri sayıma geçildi. Bir aydan daha kısa bir süre içinde resmi olarak tanıtılacak olan akıllı telefon, iddialı özellikleri beraberinde getirecek.
Donanımsal olarak hayli tatminkar olacak olan cihazın ekran boyutunun da 5.7inç olacağı tahmin ediliyor ancak henüz kesin bir ifade mevcut değil. Büyüyen ekran ile birlikte pil kapasitesinin de artacağı ve hatta Samsung’un bu cihazda pil konusunda çok iddialı özellikler vaat edeceği konuşuluyordu ancak bu beklentiler gerçekleşmeyebilir.
Ortaya çıkan görsellerde cihazın pil konusunda yapısal bir devrimi beraberinde getirmediği görülüyor. Özellikleri itibariyle de bu durum aynı şekilde devam edecek muhtemelen. Tahminler Galaxy Note 3’te 3800mAh kapasiteli bir pilin yer alacağı yönünde. Enerji tüketim değerlerinin önceki modellere kıyasla daha da düşük olmasının avantajıyla daha uzun pil süreleri sunabilecek olan cihazın en azından Galaxy Note 2’nin birkaç adım ötesinde rakamsal artılar ile gelmesi muhtemel. Gerçek rakamları konuşmaya ise ancak 4 Eylül’de düzenlenecek olan tanıtım etkinliğinde başlayabileceğiz.

Kulaklık Pazarı Yüzde 21 Büyüdü

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler