HABER

Galaxy S21 Geekbench testinde görüntülendi

Samsung Galaxy S21 Geekbench testi ile karşımıza çıktı. Daha önce çıkış tarihi ve renkleri hakkında iddiaların dolaştığı Galaxy S21 Geekbench'ten sürpriz bir puan aldı. İşte Samsung Galaxy S21'in Geekbench performansına dair bilgiler.

Galaxy S21 Geekbench testinde görüntülendi

Samsung Galaxy S ailesinin yeni üyesi Galaxy S21 yaklaşıyor gibi görünüyor. Son zamanlarda Xiaomi Mi 11 ile birlikte en çok gündeme gelen telefonlardan biri Galaxy S21. Bu da sızıntılara yansıyor. Hele ki Galaxy S21'in özelliklerine, çıkış tarihine ve renklerine dair Apple analisti Jon Prosser tarafından yapılan sızıntı hala hafızalarda. Prosser'a göre Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra'dan oluşan yeni Samsung Galaxy akıllı telefonlar ocak ayında tanıtılacak. Galaxy S21'in çıkış tarihine yönelik bu iddialar bir kenara dursun, şimdi ise Galaxy S21 Geekbench sonuçları internete düştü.

GALAXY S21 'LAHAİNA' İŞLEMCİSİ İLE GÖRÜNDÜ

Galaxy S21 Geekbench sonuçlarında sadece puanlarıyla değil bazı teknik detaylarıyla da yer aldı. Buna göre test edilen Galaxy S21 modeli, SM-G991U model numarasını taşıyor ve yonga seti olarak "lahaina"'yı kullanıyor. ''lahaina'' da neyin nesi diyorsanız hemen anlatalım. Bu kod adı, geçtiğimiz günlerde Qualcomm tarafından tanıtılan 5 nm'lik Snapdragon 888 işlemcisinin kod adı. Yani, test edilen 8 GB RAM'e sahip Galaxy S21, Exynos yonga seti ile değil, Snapdragon 888 ile test edilmiş durumda. En azından sızdırılan ekran görüntüsü bize bunu gösteriyor.

Galaxy S21 Geekbench

İŞTE GALAXY S21'İN GEEKBENCH PUANLARI

Galaxy S21 Geekbench'te ise tek çekirdekte 1075 puan, çok çekirdekte ise 2916 puan alıyor. Samsung Galaxy S21 serisinin bu yıl her zamankinden çok daha erken gelmesi bekleniyor. Yani ocak tahminleri doğru olabilir.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler